Skarga na: graczy
Twój nick podczas gry:~JDL~
Nick osoby posądzanej:koko, dLhtic, [RAK TEAM] ZWG
Dlaczego składasz skargę: Bugowanie tt
Opis sytuacji:przechodzili do tt komendą (prawdopodnie jointeam 2) co jest niedozwolone
Dowód: http://www14.zippyshare.com/v/oqbEKS7o/file.html
Uwagi: http://www14.zippyshare.com/v/BPlxA1LM/file.html