W sumie to nie powinno Was interesowac czy cos jest ich lub nie. Serwer powstal w ok. 5 dni szybko zebral graczy i z jakiegos powodu nie chca odchodzic. To swiadczy o tym, ze trzeba ich szanowac. Najlepszym przykladem jest Legia. Niby taka slaba a z Realem zremisowala, a nawet prowadzila przez pewna chwile. GM'y sa w internecie, a wy to komus wypominacie ze nie jego. Chcialbym zeby taki ktos jak Ty Krystek sprobowal zrobic to co Machin. Zapewne skonczylbys jak Rusek z Crossem na ich obecnym serwerze. Nie bronie ich bo tam gram i mam range, ale skoro jestescie tak wysoko postawieni powinniscie okazac troszke szacunku innym za poswiecony czas na to zeby zebrac skrypty do kupy i utrzymac graczy.