Skocz do zawartości
  • Postów

    27
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

RocketBunny

Zawieszony
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

O RocketBunny

  • Urodziny 02.05.1998

Informacje profilowe

  • Imię
    Damian
  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Świętokrzyskie || Skarżysko-Kamienna ||

Ostatnie wizyty
 662

Osiągnięcia RocketBunny

Regularny Fragowicz

Regularny Fragowicz (8/14)

  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!
  • 5 lat z nami!

Najnowsze odznaki

 2

Reputacja

  1. RocketBunny

    [KOSZ] Jest Źle

    W sumie to nie powinno Was interesowac czy cos jest ich lub nie. Serwer powstal w ok. 5 dni szybko zebral graczy i z jakiegos powodu nie chca odchodzic. To swiadczy o tym, ze trzeba ich szanowac. Najlepszym przykladem jest Legia. Niby taka slaba a z Realem zremisowala, a nawet prowadzila przez pewna chwile. GM'y sa w internecie, a wy to komus wypominacie ze nie jego. Chcialbym zeby taki ktos jak Ty Krystek sprobowal zrobic to co Machin. Zapewne skonczylbys jak Rusek z Crossem na ich obecnym serwerze. Nie bronie ich bo tam gram i mam range, ale skoro jestescie tak wysoko postawieni powinniscie okazac troszke szacunku innym za poswiecony czas na to zeby zebrac skrypty do kupy i utrzymac graczy.
  2. To polecam kupić ten zestaw co napisałem ^^
  3. To sobie do wakacji chłopak poczeka i dozbiera na monitor ^^ Zestaw starczy na co najmniej 3 lata zabawy.
  4. Autor prosił o złożenie zestawi do gier za 4000 zł cytuję " A jeśli lepiej złożyć to wysłał by ktoś wszystkie podzespoły? " U góry ma zestaw do gier ode mnie, na którym można grać przez kolejne 5 lat ^^ Monitora z kosmosu nie potrzeba żeby gry chodziły więc stary monitor jak najbardziej się nadaje. Będzie składam na własną rękę, to może coś spie*rzyć i w ogóle się nie włączy. Następnym razem pomyśl kolego zanim napiszesz coś zupełnie nie na temat.
  5. http://www.morele.net/inventory/info/GNa0b4/<-- Proszę bardzo. Cały zestaw kosztuje 4084,00 zł na chwilę obecną (cena może się minimalnie zmieniać). Komputer radzę oddać po kupnie do dobrego informatyka, żeby go podkręcić (jest taka możliwość) wtedy gwarantuje płynną grę na ULTRA ustawieniach graficznych.
  6. http://www.morele.net/inventory/info/lSN857/<--- Zaj*bista maszyna :) Dyski, nagrywarkę, obudowę dobierz według własnego uznania.
  7. @up Wszyscy macie piękne komputery ^^ A teraz pora na mojego stworka: Maszyna: Procesor Intel Core i7-4790K Karta graficzna MSI GeForce GTX 980 Ti Pamięć G.Skill TridentX DDR3 2x8GB Płyta główna MSI Z97 GAMING 5 Dysk twardy Samsung 850 PRO ASAP 256GB Zasilacz Be Quiet! Straight Power 10 700W CM Obudowa Aerocool GT-S White Edition Napęd Asus 24F1MT Akcesoria: Klawiatura Razer BlackWidow Chroma Podkładka Razer Firefly Mysz Razer Naga Epic Chroma Wireless Słuchawki Razer Kraken 7.1 Chroma Monitor iiyama G-MASTER Red Eagle
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności