Skocz do zawartości
  • Postów

    197
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

VaDiMx

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez VaDiMx

  1. kiedy oddasz 5 euro
  2. nie mozesz miec tu bazy ja tu mam znajdz inne miejsce
  3. VaDiMx

    [KOSZ] Skarga na graczy

    nie nagrywałem
  4. VaDiMx

    [KOSZ] Skarga na graczy

    Skarga na: graczy Nick podczas gry: VaDiM Nick osoby oskarżonej: http://steamcommunity.com/id/idea999/ http://steamcommunity.com/profiles/76561198815996939/ Dlaczego składasz skargę: Spinbot+wh+aim Data zdarzenia: 2018-02-24 14;30 Opis zdarzenia: typy lecą na spinbocie wh i aimie na arenach. Dowód:
  5. VaDiMx

    [KOSZ] [MTA] Konkursy / rangi

    Wygrałem dużą skrzynkę login VaDiM
  6. 1) Osoba, która najbardziej przyczyniła się do rozwoju serwera:Miq 2) Najsurowszy członek administracji serwera:Nesty 3) Najlepszy Manager serwera:Kryniu 4) Najlepszy ModChat serwera:Cezar 5) Najbardziej lubiany gracz serwera:Jerycho 6) Najzabawniejsza osoba serwera:Letox 7) Najbardziej kulturalna osoba serwera:Tarzanek 8) Najaktywniejsza osoba serwera:Rivek 9) Najbardziej pomocna osoba serwera:Uzillo 10) Najbardziej lubiana osoba serwera;Miko( ͡° ͜ʖ ͡°) 11) Najbardziej znany gracz serwera:Rivek 12) Najkreatywniejszy nick serwera:LumciaGumcia 13) Najbardziej wulgarna osoba serwera:Ja 14) Największy spamer działu forumowego:Banan 15) Największy spamer czatu w grze:Banan 16) Najsympatyczniejsza osoba na serwerze:Mikel 17) Największy no-life serwera:Rivek 18) Najlepsza grupa na serwerze: eX 19) Serwerowa maskotka: kegg(mrszczuruś) 20) Mistrz ciętej riposty:Ja 21) Największy płaczek serwera:RTommyCZ 22) Najbardziej znienawidzona broń:ar15 23) Najbardziej znienawidzony pojazd:mesa 24) Ulubiona broń:ACR 25) Ulubiony pojazd:Cheetah
  7. ostatni filmik z tamtych czasów
  8. mamy tutaj drugi filmik siema
  9. Zalecam dać bana na zawsze
  10. Procek I5 750 Karta r7 250 2gb 4gb ram ddr3 Hdd wd blue 1tb chyba Monitor benq 23' Mysz rival 300 Słuchawki hx cloud 1 white Klawiatura jakaś della za 10zl trzyma 8lat
  11. Ogrodzenie na przód, a w ramach"rekompensaty" długiego czekania dałbyś nam tą bramę..
  12. Czy zostanie to zrealizowane w tym tygodniu?
  13. Kiedy zostanie to zrealizowane?
  14. Login:VaDiM Link: Wiem że nie jest z maja ale końcówka kwietnia, mam nadzieję że da radę
  15. VaDiMx

    [KOSZ] Restart globalny

    Czy jak kupiłem kiedyś skrzynki to teraz je będe mieć czy nie
  16. zastanawia mnie pewna rzecz, hg2 kopiowało i dostało ub, lecz musieli zapłacić, może w sytuacji bicka też by dało tak zrobić? przepraszam za wypowiedź.
  17. Nieźle
  18. 1. Wiek:16 2. Nick w MTA:VaDiM 3. Umiejętność strzelania (0-10) :9 4. Umiejętność prowadzenia (0-10):8 5 Umiejętność pilotażu (0-10) : 6 6. Znajomość mapy GTA SA (0-10) :10 7. TS3+ Mikrofon (Tak/Nie) :tak 8. Składki na bazę, lub inne elementy gry (Tak/Nie) :jeżeli będzie potrzeba to wyskrobię coś. 9. Opowiedz nam coś o sobie, podaj kilka argumentów, dlaczego Nas wybrałeś ! :Szukam ogarniętej grupy z ludzmi ktorzy wiedza co robia. Jestescie jedna z lepszch grup na serwie co widac po kd waszych graczy. W waszej ekipie jest kilka ziomkow z ktorymi kiedys gralem wiec na pewno graloby sie przyjemniej 10. Grupy w których byłeś (opcjonalnie) :hmmm TDP, Nightmares, KK, Blood Bandits i SM
  19. Nie wypowiadaj się w skardze która ciebie nie dotyczy. Jak wyszło że Szczurek? Nikt tak na niego nie mówi więc?
  20. XDDDDDD
  21. To nie ta baza...
  22. Wypisz może loginy graczy z gangu i/lub ich seriale, może to w czymś pomoże.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności