-
Cześć mam pytanie wiecie może jak ustawić myszkę hiro octagon do cs 1.6 czułość myszki ;)? bo nie mogę ustawić ciągle mi źle jak ustawie ;)
-
Postów
1 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
Blackeed samertu
Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
