Skocz do zawartości
  • Postów

    103
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

KaeN

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez KaeN

  1. Nie chodzi mi o to, żeby ktoś to robił tylko żeby pomógł w jakiejś obróbce :)
  2. Cześć. Co sądzicie o tym, żeby zrobić reklame serwera w postaci fragmovie ? Każdy by zgłaszał tu swoją akcje najlepiej z całym HLTV przykład ; Link do HLTV - Czas akcji - Obróbką mógłbym się zająć chyba, że ktoś sie zna na rzeczy i ogarnia to czym więcej pomocy tym lepiej :)
  3. KaeN

    [KOSZ] Propozycja

    Grałes? Jak dla mnie mapa jest bardzo dobra, gdy jest na niej z 15 osób - żeby nie skłamać --> na tej mapie wychowałem się przy cs'ie. Stare dobre dzieje :) Jestem za dodaniem. Jakbym nie grał to bym nie oceniał proste ;p
  4. KaeN

    [KOSZ] Propozycja

    Tragiczna mapa, dla mnie nic ciekawego są lepsze. Nie !
  5. KaeN

    Prawo jazdy - Poznań

    Oczywiście Warszawy nie ma ! <3
  6. KaeN

    Serwer DeathRun

    Deathrun ? Tylko bez żadnych automatycznych bunny-hopów !
  7. Na Xboxa już jest bodajże.. Muszę ją mieć !
  8. No akurat Intel na tą płyte odpada ew. kupiłbym drugą, właśnie ciągle nad x4 myśle nie droga a gameplayery oglądałem na ten procesor z nvidią GT 440 powiedzmy to idealne wrażenia :>
  9. Gigabyte Technology Co., LTD. M61SME-S2 Spisane z CPU-Z.
  10. Mam pewien problem odnoście części lecz krucho z kasą więc postanowiłem wydać 1100 maks. mam zamiar kupić tylko pamięć RAM, procesor i oprogramowanie win7/8 Procesory do wyboru : AMD PHENOM II X4 AMD PHENOM II X6 INTEL ICORE i3 RAM : - Nie wiem czy kupić 1066 mhz czyli najlepszą czy zostać przy 800 mhz która wystarczy i licząc się z kosztami. Oprogramownie : - Win 8 na lapku z procesorem intel i7 sprawuje się wyśmienicie tylko nie mam pojęcia czy wracać do Win 7 jeżeli chodzi o gry. Pomóżcie bo temat "części" u mnie leżą ;/
  11. KaeN

    Fotogracze.

    Co sądzicie o tym, żeby pokazać swoje piękne twarze tu na forum? Pomysł nie zły tylko czy każdy się przełamie i pokaże się na oczach forumowiczów :p pasztet miesiąca zajmuje oczywiście moja skromna osoba a co do zdjęcia dam jutro !
  12. KaeN

    [KOSZ] Kolejna nowa odsłona

    Akurat masz racje, gdyby był rozciągnięty na całej lini byłby lepszy efekt i może trochę inna grafika , może ogarne znajomego, żeby zrobił jakieś dobre logo jeżeli będzie miał czas.
  13. Tylko, że problem może tkwić w podmianie samochodów? odinstaluj je wszystkie narazie.
  14. KaeN

    [KOSZ] Muzyka na serwerze.

    Cześć. Co do tematu mógłby ktoś dać nazwy wszystkich zgranych piosenek na serwer 4FUN byłbym wdzięczny :>
  15. No trochę identyczne do MW3 chodziaż dla mnie na +, muszę sprawdzić tą Dogrywke na Xboxa.
  16. KaeN

    [KOSZ] Skojarzenia

    bank ;p
  17. Niepotrzebne zawalać serwer takimi pluginami :>
  18. KaeN

    [KOSZ] Co myślicie o tym ? :D

    1 akurat najgorsza z tych wszystkich co podałeś 2,4 tak do zabawy w sam raz :>
  19. http://speedy.sh/b7W2H/background.rar Wypakuj do resource -> background w cstrike. ;)
  20. KaeN

    [KOSZ] Barcelona vs Real

    Wiadomo, że Madryt i CR7 chodziaż dla mnie są lepsi :> Gdyby nie Xavi i Iniesta lub skrzydło czyli Pedro i Sanchez, Messi nie miałby takich akcji i tyle bramek to zasługa pomocy on tylko wykorzystuje sytuacje :>
  21. http://wycieczki.ovh.org/files/programy/cake_v01.zip tu masz dzialający program Cake :> A pliki które utworzyłeś wrzuć tu (cstrike\resource\background).
  22. KaeN

    [KOSZ] mapa cs_assault_upc

    Grałem na tej mapce wiele razy i myśle, że powinna zostać zamieniona ze zwykłym assaultem.
  23. Akurat masz racje, zależy od lokalizacji i łącza nie daję gwarancji, że jeżeli ktoś ma słaby internet i od lokalizacji ma sporą odległość to te rady pomogą ale innym jak najbardziej..
  24. Odnośnie tematu, większość osób ma problem z wysokim pingiem na serwerach są na to pewnie sposoby: - Zmiana priotytetu na niski ( CTRL + ALT + DEL, wyszukujemy hl.exe, prawy przycisk myszy, ustaw priotytet i niski)Czyszczenie rejestru CCleaner często nieczyszczony rejestr jest zamieszaniem wysokiego pingu.- Wyłączenie na pasku zadań programów typu; Gadugadu, Skype, czasami jest możliwe, że antivirus jest całym zamieszaniem. W tym przypadku proponuje sposób pierwszy.- Wyłączenie aktualizacji wszelkich programów.- Zakończenie procesów które są niewidoczne na pulpicie ( CTRL + ALT + DEL - Procesy - Prawy przycisk myszy - Zakończ Proces) Większość z nich są niepotrzebne i używają dość sporo pamięci.- Wyłączenie zapory Firewall.- Standardowe ustawienia w cs'ie rate_25000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100 Poradnik nie jest ściągany z żadnych stron :>
  25. KaeN

    [KOSZ] Nowe Mapy

    ze_isla_nublar_lg tylko ta mapa jakoś mi odpowiada ;p
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności