Skocz do zawartości
  • Postów

    21
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

glpHZ

Zawieszony
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

O glpHZ

  • Urodziny 02.10.1996

Ostatnie wizyty
 345

Osiągnięcia glpHZ

Biegły Fragowicz

Biegły Fragowicz (10/14)

  • Pierwszy post
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 0

Reputacja

  1. A ja tez moge awansować??
  2. glpHZ

    Wszystkie pytania i Uwagi

    Nie mogę tamtego znaleść to zmieniłem na "Wszystkie pytania i Uwagi"
  3. Imię: Piotr Wiek: 16 lat Od kiedy u nas grasz: ok 5 miesięcy Gram na serwerze: FFA Za co cenisz naszą sieć: Wspaniała,ogarnięta,miła atmosfera. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Lubię tą siec serverów lubię też dawać odpowiedzi na pytania Inne informacje o sobie: Bardzo lubię piłkę nożną, piłkę ręczną. Mam 16 lat jestem z województwa łódzkiego mieszkam w Żardkach gm. Drzewica. uwielbiam grać w cs spędziłem na cs 4 lata (BEZ CZITOWANIA). Lubie słuchac radia RMF MAXX, oraz lubie piosenki DISCO POLO Pozdrawiam !!
  4. glpHZ

    Wszystkie pytania i Uwagi

    A TEN MOŻE BYĆ??
  5. glpHZ

    Wszystkie pytania i Uwagi

    a w jakim ma byc?
  6. glpHZ

    Wszystkie pytania i Uwagi

    Ten temat jest poświęcony waszym uwagą. Tu równiez możemy zadawać pytania dla mnie czy moderatorów bądź adminów..
  7. glpHZ

    Wprowadzamy zmiany ? ;)

    to za taką propozycje powiniem dostać browara?? :D:D:D:D:D:D:D:D:D...................
  8. glpHZ

    Podanie o Admina

    Nick jakiego używasz: glpHZ Podaj swój wiek: 16 Staż gry Counter-Strike: 3 lata Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję?: Nie Znajomość komend oraz funkcji admina: Tak Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 1. Zaufany. 2. Świetnie Znający Regulamin. 3. Jestem Spokojnym człowiekiem,oponowanym,sprawiedliwym. 4. Jestem szybko uczącym się. 5. Odróżniem graczy co czitują. Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0 00:36 448 0
  9. glpHZ

    Wprowadzamy zmiany ? ;)

    To można tez dodac polskie komędy np: Przyjołem. Kąkretnie chodzi mi o głos polski :d.... Można tez dodać taki mini zegar na górze :d
  10. glpHZ

    Wprowadzamy zmiany ? ;)

    Jeszcze można dodać taki głos jak np: jak komuś strzele banie to mówi "HAD-SHOT"
  11. glpHZ

    Wprowadzamy zmiany ? ;)

    Również bym dodał do selvera[FFA] piosenki po wygraniu rundy.
  12. glpHZ

    Podanie o Admina

    Nick jakiego używasz: glpHZ Podaj swój wiek: 16 Staż gry Counter-Strike: 3 lata Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję?: Nie Znajomość komend oraz funkcji admina: Tak Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 1. Zaufany. 2. Świetnie Znający Regulamin. 3. Jestem Spokojnym człowiekiem,oponowanym,sprawiedliwym. 4. Jestem szybko uczącym się. 5. Odróżniem graczy co czitują. Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0 00:36 448 0
  13. glpHZ

    Wprowadzamy zmiany ? ;)

    Ja bym jeszcze dodał na server [FFA] takie cos że jak naprzykład sztrzelam do kogoś to widzę ile mu hp zabrało :D
  14. Staż gry w CS: 3-4 lata Twój name w owej grze: glpHZ Ulubione bronie: AK47, AWP, Ulubiona mapa: cs_wiocha, dd2 Co najbardziej cenisz w tej grze: Niezawodność Sprzęt do gry: Myszka,klawiatura,sługawki i oczwyiście mikrofon
  15. glpHZ

    Podanie o Admina

    o co chodzi żle napisałem podanie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności