-
A ja tez moge awansować??
-
Nie mogę tamtego znaleść to zmieniłem na "Wszystkie pytania i Uwagi"
-
Imię: Piotr Wiek: 16 lat Od kiedy u nas grasz: ok 5 miesięcy Gram na serwerze: FFA Za co cenisz naszą sieć: Wspaniała,ogarnięta,miła atmosfera. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Lubię tą siec serverów lubię też dawać odpowiedzi na pytania Inne informacje o sobie: Bardzo lubię piłkę nożną, piłkę ręczną. Mam 16 lat jestem z województwa łódzkiego mieszkam w Żardkach gm. Drzewica. uwielbiam grać w cs spędziłem na cs 4 lata (BEZ CZITOWANIA). Lubie słuchac radia RMF MAXX, oraz lubie piosenki DISCO POLO Pozdrawiam !!
-
a w jakim ma byc?
-
Ten temat jest poświęcony waszym uwagą. Tu równiez możemy zadawać pytania dla mnie czy moderatorów bądź adminów..
-
to za taką propozycje powiniem dostać browara?? :D:D:D:D:D:D:D:D:D...................
-
Nick jakiego używasz: glpHZ Podaj swój wiek: 16 Staż gry Counter-Strike: 3 lata Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję?: Nie Znajomość komend oraz funkcji admina: Tak Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 1. Zaufany. 2. Świetnie Znający Regulamin. 3. Jestem Spokojnym człowiekiem,oponowanym,sprawiedliwym. 4. Jestem szybko uczącym się. 5. Odróżniem graczy co czitują. Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0 00:36 448 0
-
To można tez dodac polskie komędy np: Przyjołem. Kąkretnie chodzi mi o głos polski :d.... Można tez dodać taki mini zegar na górze :d
-
Jeszcze można dodać taki głos jak np: jak komuś strzele banie to mówi "HAD-SHOT"
-
Również bym dodał do selvera[FFA] piosenki po wygraniu rundy.
-
Nick jakiego używasz: glpHZ Podaj swój wiek: 16 Staż gry Counter-Strike: 3 lata Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję?: Nie Znajomość komend oraz funkcji admina: Tak Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 1. Zaufany. 2. Świetnie Znający Regulamin. 3. Jestem Spokojnym człowiekiem,oponowanym,sprawiedliwym. 4. Jestem szybko uczącym się. 5. Odróżniem graczy co czitują. Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0 00:36 448 0
-
Ja bym jeszcze dodał na server [FFA] takie cos że jak naprzykład sztrzelam do kogoś to widzę ile mu hp zabrało :D
-
Pytania do naszych graczy - wejdź!
glpHZ odpowiedział(a) na Maciej temat w Informacje ze świata gier
Staż gry w CS: 3-4 lata Twój name w owej grze: glpHZ Ulubione bronie: AK47, AWP, Ulubiona mapa: cs_wiocha, dd2 Co najbardziej cenisz w tej grze: Niezawodność Sprzęt do gry: Myszka,klawiatura,sługawki i oczwyiście mikrofon -
o co chodzi żle napisałem podanie?
-
Postów
21 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
