Skocz do zawartości
  • Postów

    21
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

glpHZ

Zawieszony
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez glpHZ

  1. A ja tez moge awansować??
  2. glpHZ

    Wszystkie pytania i Uwagi

    Nie mogę tamtego znaleść to zmieniłem na "Wszystkie pytania i Uwagi"
  3. Imię: Piotr Wiek: 16 lat Od kiedy u nas grasz: ok 5 miesięcy Gram na serwerze: FFA Za co cenisz naszą sieć: Wspaniała,ogarnięta,miła atmosfera. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Lubię tą siec serverów lubię też dawać odpowiedzi na pytania Inne informacje o sobie: Bardzo lubię piłkę nożną, piłkę ręczną. Mam 16 lat jestem z województwa łódzkiego mieszkam w Żardkach gm. Drzewica. uwielbiam grać w cs spędziłem na cs 4 lata (BEZ CZITOWANIA). Lubie słuchac radia RMF MAXX, oraz lubie piosenki DISCO POLO Pozdrawiam !!
  4. glpHZ

    Wszystkie pytania i Uwagi

    A TEN MOŻE BYĆ??
  5. glpHZ

    Wszystkie pytania i Uwagi

    a w jakim ma byc?
  6. glpHZ

    Wszystkie pytania i Uwagi

    Ten temat jest poświęcony waszym uwagą. Tu równiez możemy zadawać pytania dla mnie czy moderatorów bądź adminów..
  7. glpHZ

    Wprowadzamy zmiany ? ;)

    to za taką propozycje powiniem dostać browara?? :D:D:D:D:D:D:D:D:D...................
  8. glpHZ

    Podanie o Admina

    Nick jakiego używasz: glpHZ Podaj swój wiek: 16 Staż gry Counter-Strike: 3 lata Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję?: Nie Znajomość komend oraz funkcji admina: Tak Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 1. Zaufany. 2. Świetnie Znający Regulamin. 3. Jestem Spokojnym człowiekiem,oponowanym,sprawiedliwym. 4. Jestem szybko uczącym się. 5. Odróżniem graczy co czitują. Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0 00:36 448 0
  9. glpHZ

    Wprowadzamy zmiany ? ;)

    To można tez dodac polskie komędy np: Przyjołem. Kąkretnie chodzi mi o głos polski :d.... Można tez dodać taki mini zegar na górze :d
  10. glpHZ

    Wprowadzamy zmiany ? ;)

    Jeszcze można dodać taki głos jak np: jak komuś strzele banie to mówi "HAD-SHOT"
  11. glpHZ

    Wprowadzamy zmiany ? ;)

    Również bym dodał do selvera[FFA] piosenki po wygraniu rundy.
  12. glpHZ

    Podanie o Admina

    Nick jakiego używasz: glpHZ Podaj swój wiek: 16 Staż gry Counter-Strike: 3 lata Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję?: Nie Znajomość komend oraz funkcji admina: Tak Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 1. Zaufany. 2. Świetnie Znający Regulamin. 3. Jestem Spokojnym człowiekiem,oponowanym,sprawiedliwym. 4. Jestem szybko uczącym się. 5. Odróżniem graczy co czitują. Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0 00:36 448 0
  13. glpHZ

    Wprowadzamy zmiany ? ;)

    Ja bym jeszcze dodał na server [FFA] takie cos że jak naprzykład sztrzelam do kogoś to widzę ile mu hp zabrało :D
  14. Staż gry w CS: 3-4 lata Twój name w owej grze: glpHZ Ulubione bronie: AK47, AWP, Ulubiona mapa: cs_wiocha, dd2 Co najbardziej cenisz w tej grze: Niezawodność Sprzęt do gry: Myszka,klawiatura,sługawki i oczwyiście mikrofon
  15. glpHZ

    Podanie o Admina

    o co chodzi żle napisałem podanie?
  16. glpHZ

    Podanie o Admina

    Nick jakiego używasz: glpHZ Podaj swój wiek: 16 Staż gry Counter-Strike: 2 lata (pół roku przerwy) Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Czy kiedykolwiek posiadałeś admina?: Nie Opisz doświadczenie będąc adminem na innym serwerze: Brak Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 1. Jestem Ceniony 2. Dojarzały 3. Znam się na robocie 4. Akceptuję regulamin
  17. glpHZ

    Steam

    Mam wielki problem. Nie wiem jak się sprawdza ID Steama jak ktos wie to niech mi napisze... Z góry dziękuje..
  18. glpHZ

    Podanie o Admina

    Nick jakiego używasz: glpHZ Podaj swój wiek: 16 Staż gry Counter-Strike: 2lata (pół roku przerwy) Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Czy kiedykolwiek posiadałeś admina?: NIE Opisz doświadczenie będąc adminem na innym serwerze: Brak Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 1. Przede wszystkim ludzie cenili mnie zawsze za osobowość. 2. Godny, sprawiedliwy ze mnie gościu. 3. W porządku, pomocny, zaufany. 4. Wypełniam obowiązki mi należyte. 5. Znam bardzo dobrze regulamin. 6. Dostrzegam, że Admin a Gracz to jest to samo. Lecz ja, jako właśnie administrator zobowiązany jestem pełnić pewne, określone i przydzielone mi funkcje.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności