Nick jakiego używasz: glpHZ
Podaj swój wiek: 16
Staż gry Counter-Strike: 2lata (pół roku przerwy)
Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE
Czy kiedykolwiek posiadałeś admina?: NIE
Opisz doświadczenie będąc adminem na innym serwerze: Brak
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem:
1. Przede wszystkim ludzie cenili mnie zawsze za osobowość.
2. Godny, sprawiedliwy ze mnie gościu.
3. W porządku, pomocny, zaufany.
4. Wypełniam obowiązki mi należyte.
5. Znam bardzo dobrze regulamin.
6. Dostrzegam, że Admin a Gracz to jest to samo. Lecz ja, jako właśnie administrator zobowiązany jestem pełnić pewne, określone i przydzielone mi funkcje.