-
Czyli zabawa mogła się skończyć już na pierwszym poście... Paciaciakowa nie umiesz się bawić ! :(
-
Dokładnie o to chodzi, nie ma teraz kto zmobilizować drużyny do gry, i jakby nie patrząc widać to w ostatnich kilku meczach... Mam nadzieję, że to się zmieni, bo zbliża się rewanż z Milanem i na pewno łatwo nie będzie... Jeśli chodzi o ligę na całe szczęście wcześniej Barca wywalczyła sobie miejsce w czołówce mając 68 pkt mają pierwsze miejsce co jest bardzo dobrym wynikiem ( 2 miejsce Atletico a dopiero 3 Real ) gorzej jeśli chodzi o Puchar Króla, ale cóż... :)
-
Moja ulubiona piosenka <3 !! Dawno, dawno temu było wspomnienie, Dawno, dawno temu była dziewczyna, Dawno, dawno temu było idealne życie, Dawno, dawno temu był doskonały świat, Wiesz, że zrobiłbym niemal wszystko dla Ciebie, moje inspirujące światełko, Wiesz, że zrobiłbym niemal wszystko, żeby zatrzymać Cie w swoim życiu
-
Ja gram w MW3 przez internet w trybie multiplayer to muszę powiedzieć, że graficznie i ogólnie całokształt gdy mi się bardzo podoba :) Naloty, zrzuty, własne klasy dają wiele możliwości i urozmaicają grę, za to właśnie lubię tą grę ;]
-
Rzeszów 4 :d Nie jest jeszcze tak źle :d
-
Postów
144 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
