Skocz do zawartości
  • Postów

    128
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Kinght

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Kinght

  1. 1. Nick: Kinght 2. Login: Kinght 3. Wiek: 18 4. K/D: 0 (po resecie konta) 5. Do jakich grup należałeś? Dlaczego odszedłeś/zostałeś wyrzucony? SVM, Niepla, KZP inaczej AntyBeziSquad z żadnej nie zostałem wyrzucony grupy się po prostu rozpadły 6. Czy będziesz się dokładał do składek? Tak 7. Co wniesiesz ze sobą do ekipy? Chumor, dobrego pilota i kierowcę oraz osobę aktywną 8. Umiejętność Strzelania: /10 7 9. Umiejętność Kierowania: /10 8 10. Umiejętność Pilotażu: /10 9 11. Znajomość Mapy: /10 7-8 12. Od jak dawna grasz na serwerze? Od Grudnia 2015 13. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na grę dziennie? W czasie wolnym od 2 godzin do 6, w czasie szkolnym 3h 14. W jakie inne gry grasz? Arma 3 15. Powiedz nam coś o sobie w kilku zdaniach.  Jestem Kacper jak już część mogła się dowiedzieć mam 18 lat pochodzę z Wadowic tak Kremówkowo i Papież. Po więcej odpowiedzi zapraszam na priv .
  2. Imię:Kacper Aktualny wiek:18 Krótkie przedstawienie się: No witam i dzień dobry jestem Kinght starsi gracze MTA mogą mnie pamiętać z gangów takich jak SVM, NEPLA, Y itp. PO dłuższej przerwie postanowiłem powrócić lecz nie tak do grania jak do pomocy przy serwerze MTA więc gdy będzie taka okazja będę startował na Moderatora. Od kiedy u nas grasz i z jakiego serwera pochodzisz: MTA swoją rozgrywkę zacząłem w Grudniu 2015r., na Forum zawitałem w Styczniu roku 2016, i wracam po przerwie. Za co najbardziej cenisz naszą sieć serwerów: Na pewno to że jest dobrze zarządzana i nie upada, grałem na wielu serwerowniach i serwerach paru z nich historia nie była ciekawa. Dodatkowe informacje: Można zadawać pytania jeżeli ktoś chce .
  3. Kinght

    [KOSZ] ST skin

    Może tak nie pisz tego w strefie poradniczej tylko w strefie pomocy. A i pewnie skin stracił ważność
  4. Co ty wiesz o legendarności jak w 20 na jednym dodo się latało
  5. Imię:Kacper Wiek:16 Znajomość mapy:8/10 Ile jesteś w stanie poświecić czasu na gre: godziny nocne tak od 18-21 a w weekend od 15 do 23 Co jesteś w stanie wnieść do ekipy: Siebie czyli osobę którą dużo osób zna z dobrego strzelania i kierowania pojazdami lotniczymi Jak strzelasz(1/10): 8 Jak prowadzisz auta(1/10): 7 Jak latasz(1/10): 9 Czy posiadasz teamspeak3: tak Czy posiadasz sprawny mikrofon: tak Coś o sobie(min. 3 zdania):Jestem sobie taki Kinght lubię grać na tym serwerze bardzo. Dobra ale tak na poważnie jestem Kinght mam 16 lat jestem już graczem na Fragujemy od dłuższego czasu prawie od początku serwera MTA byłem w paru ekipach które wspominam dobrze i z jej członkami utrzymuje stał kontakt byłem też w grupach nieprzyjemnych ale pomińmy ten temat. Chciałbym też dodać że byłem w LEGENDARNEJ grupie o nazwie "SVM" oraz w kontynuacji tej grupy czyli NIEPLA
  6. Twój komentarz też jest bez sensu W.R w nicku nic nie zmienia bo nick nie zmienia człowieka. Miał szansę odciąć się od grupy nie wykorzystał jej szansa przepadła ale to tylko moja opinia.
  7. No to mogłeś opuścić grupę dobra kończę wywód bo spam zaczyna się robić. Nich Nesty się wypowie chociaż jego wypowiedź jest już wystarczająca
  8. Da się trzeba mieć trochę Oleju w mózgu i charyzmę.
  9. Ale i tak jeden za wszystkich wszyscy za jednego było im przemówić do rozsądku albo po prostu odejść od W.R jak był jeszcze czas
  10. Ale ty stworzyłeś grupę i byłeś jej "nowym" liderem tak? więc byłeś za nich odpowiedzialny
  11. zgadzam się z tobą krulik to w głowie lidera grupy musi być żeby sobie ufać i odrzucać osoby które chcą oszukać a które nie. A później widzimy skargi że ten i ten gracz okradł mi bazę to po co go dodałeś. Najlepiej aby każda grupa zrobiła każdemu nowemu przyjętemu zrobić tzw. staż czyli brak dostępu do haseł itp to na pewno poprawi sytuacje w grach.
  12. Jeden za wszystkich wszyscy za jednego twoja grupa to próbuj ją ogarnąć i postawić do pionu. a jak ktoś nie potrafi się dostosować to "Gare muv aut of my boat"
  13. Imię: Kinght Wiek: 16 lat Od kiedy u nas grasz: od Stycznia Gram na serwerze: MTA DayZ Za co cenisz naszą sieć: Sieć cenię za administrację która nie daje sobię pluć w twarz, jest konsekwentna i dotrzymuje obietnic. Fragujemy cenię najbardziej za ludzi i za atmosferę którą tworzą. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Stałego bywalca kiedyś posiadałem i chciałbym go z powrotem odzyskać, Długi staż na Fragujemy, Nie nagannej opinii nie posiadam ale jest ona na poziomie dobrym,
  14. Kinght

    [KOSZ] Jest Źle

    Powiem tyle od dawna jestem tu "biernym" użytkownikiem forum powody mojej małej aktywności były 2: Ban na serwerze więc nie będę się wtrącał w nie swoje sprawy, Spadający poziom graczy MTA, Ale to co widzę w tym poście to mnie krew zalewa kiedyś jak było coś źle to nie było od razu gównoburzy tylko się czekało na rozwiązanie tak samo nie patrzyło się do konkurencji ponieważ na tym serwerze są ludzi z którymi się znasz lubisz albo nie lubisz ale oto w tym chodziło aby serwer się znał i trzymał się razem a nie przegadywanie w czym konkurencja jest gorsza a w czym lepsza. Najlepiej będzie skończyć ten temat jak komuś się coś nie podoba lub chciałby zobaczyć coś nowego to niech to dobrze uargumentuje i wrzuci w Propozycji i Uwagi a jak ci się nie chcę to jest tylko jedna rzecz do zrobienia odejście z serwera i odczekanie tych 4-6 miesięcy i odnowa zacząć naprawdę to pomaga (mój własny przykład).
  15. PATRZ POWYRZEJ!!!!!!!!!!!
  16. Kinght

    [KOSZ] Grafika

    Dzięki za Grafikę
  17. Kinght

    [KOSZ] Grafika

    Typ grafiki:Awatar Wielkość: jak Awatar do gier Kolorystyka:czarny, czerwony, niebieski Napis: Kinght Tematyka: aby był tam obrazek nr 1 albo 2 Tło: to co opisałem Inne: Obrazkek 1:http://i.imgur.com/eCCfXQJ.jpg obrazek 2: http://i.imgur.com/Fh2rroy.jpg Jeśli masz jakieś fajne pomysły w tematyce Wow'a Army III to dawaj
  18. A jest jakiś punkt w regulaminie który mówi o tym że nie wolno tak robić????
  19. Baza była otwarta bo was o to poprosiliśmy Poproszę punkt regulaminu który złamaliśmy
  20. Kinght

    [KOSZ] Rekrutacja do GN

    Nick w grze: Kinght Znajomość mapy (1-10): 7 Umiejętność strzelania (1-10): 6 Umiejętność prowadzenia pojazdów (1-10): 8 Ile grasz już w mta: O panie kto by to wiedział z jakieś 6 lat Ile grasz na serwerze fragujemy: od 26 grudnia Dokładanie się do opłat: TAK Napisz coś o sobie: Jestem Kinght dużo osób może mnie znać więcej info na priv kc kc Imię (jeśli chcesz podać): Ile dziennie siedzisz na serwerze: W luj i jeszcze więcej Godziny w jakich grasz: od tak godzina po tym jak się obudzę do 23 czasami do 3
  21. czat lokalny też ma swoje logi każdy czat nawet prywatny jeśli mnie pamięć nie myli
  22. Jak dla mnie temat powinien być od razu zamknięty. Anty-Cheat nie wybiera i nie ma na niego ub.
  23. I tak jakbyś napisał nawet na local to też ban takie są zasady
  24. Kinght

    [KOSZ] Rekrutacja do GN

    Nick w grze: Kinght Znajomość mapy (1-10): 7 Umiejętność strzelania (1-10): 6 Umiejętność prowadzenia pojazdów (1-10): 8 Ile grasz już w mta: O panie kto by to wiedział z jakieś 6 lat Ile grasz na serwerze fragujemy: od 26 grudnia Dokładanie się do opłat: TAK Napisz coś o sobie: Jestem Kinght dużo osób może mnie znać więcej info na priv kc kc Imię (jeśli chcesz podać): Ile dziennie siedzisz na serwerze: W luj i jeszcze więcej Godziny w jakich grasz: od tak godzina po tym jak się obudzę do 23 czasami do 3
  25. UWAGA UWAGA SVM V.2 NIE ISTNIEJE JUŻ!!!!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności