Skocz do zawartości
  • Postów

    28
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

me_Z

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Płeć
    mężczyzna

Ostatnie wizyty
 673

Osiągnięcia me_Z

Regularny Fragowicz

Regularny Fragowicz (8/14)

  • Pierwszy post
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!
  • 5 lat z nami!

Najnowsze odznaki

 0

Reputacja

  1. Poprostu udzielam sie do temtu . Jest to gdzies zabronione ??
  2. Nie wiem , Admin Nesty bedzie mnie mial na sumieniu 

  3. Jak systemowo????? jak na ss pisze ze dostal kicka on franceska , prosze nie wypowiadaj sie jak nie wiesz nawet wgl o co chodzi jak by dostal systemowo to by tak nie pisalo .
  4. Caly czat ma logi .
  5. xd , po co wchodziles wiedzac ze masz skrypty ? napisales jeszcze ze to sie nie powtorzy skad to ma admin wiedziec ?? ban za czity to ban za czity jak dla mnie ub nie powinno byc
  6. me_Z

    Beka z logania DC

    Pelna kultura chyba musi byc na forum tak ?? nawet na forum sie nie mozesz powstrzymac gz gz xaxax
  7. Co ma youtube do fragujemy ??? i serwera ?? @edit Te ss co zrobiles to sa smieszne polowa dzieci pisze tak na serwie do kazdego a ty lecisz odrazu na forum i skargi robisz xd i dostanie muta na 10 dni albo mnie albo wieciej i co ci z tego ??? @edit Ja tu zadnych wyzwisk nie widze .
  8. me_Z

    Beka z logania DC

    xd
  9. Do logow tak ale nie do czatu localnego
  10. Nie jest , czat lokalny wyswietla go tylko osoba przy nich .
  11. Jak bym napisal na local nikt by tego nie widzial a ja wlasnie chcialem napisac na localu ale przez przypadek na globalu napisalem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności