mam kulture, jak byscie grali tyle co ja z nim. to byscie wiedzieli o co chodzi, on jest adminem, a w ogole nic nie robi, na u@ nie reaguje, wchodzi i tlyko wszczyna awantury, wczoraj tez mu pisalem o graczu kitan. ze gra odpalony mierzy po scianach itd itd, to powiedzial mi przez mikro ze sie nie znam i ze to on jest adminem, i ze moge zaraz bana dostac ze mu spamuje, czy to jest normalne ?
@Nesty, wybacz za moje slownictwo, pisalem to w nerwach, edytuje te przeklenstwa bo zgadza sie nie powinno tak to wygladac, ponioslo mnie, ale prosze tez o porozmawianie z tym adminem, bo to co wyprawia to smiech na sali. inni admini jakos nie maja problemow, zglaszam na u@ schodza na specta i obserwuja, tommy nie robi zupelnie nic, tylko jak ma zly dzien to banuje ludzi jak mu sie podoba. pozdrawiam i sorki za slownictwo