Skocz do zawartości
  • Postów

    339
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Adek

Elitarny Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    3
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Adek

  1. @Mategros Zagubiłem się już w tym co piszesz. Wyjaśnij jeszcze raz od początku czy masz słuchawki z mikrofonem () czy 2 oddzielne sprzęty oraz jakie złącze.
  2. Masz pirackiego windowsa, dlatego napisane jest abyś aktywował system. //edit Zatem wysuwa się prosty wniosek: Jedno z Twoich wejść jest uszkodzone.
  3. Wyłącz głośniki jako urządzenie domyślne i zmień na słuchawki.
  4. Pokaż co masz w menadżerze urządzeń.
  5. Halloween to jest "święto"? Słowo święto pochodzi od świętości, której źródłem jest Bóg. "Zaprawdę święty jesteś Boże, źródło wszelkiej świętości". Świętowanie to wchodzenie w relację z Nim. Co wspólnego ze "świętem" ma zjawisko "Halloween"? Panie redaktorze, proszę zmienić pytanie.
  6. Adek

    [KOSZ] Wspaniałych Świąt!

    Niech Święta Bożego Narodzenia będą bliskością, spokojem i serdecznością. I niech blask Wigilijnej Gwiazdy opromieni marzenia spełnieniem...
  7. I co tam zdecydowałeś?
  8. Zmiescilem się w cenie 2500. Zestaw, który podałeś zawiera mocno przepłacony zasilacz. Na tyle mocy to starczy coś 2x tańszego. Z obudową to samo. + nawet w tym zestawie nie ma ramów, dysku, napędu, więc dolicz jakieś +/- 600 zł. Jeśli chcesz posiadam kody rabatowe, czy to na darmową dostawę i złożenie za free czy tez pendrive 16gb. Jeśli wybrałbyś ten zestaw. (Podałem w załączniku)
  9. Powiedz mi w jakie gry grasz, bo da rade wpieprzyć delikatnie gorszy procek, a zamiast 1050 dać 1060. Z resztą jak wrócę do domu to pokażę Ci mój zestaw do 2500.
  10. No i takiej odpowiedzi oczekiwałem, dziękuję.
  11. Widziałem to, ale dziękuję. Nigdzie tam w temacie nie znalazłem informacji o skróceniu czasowym, dlatego pytam czy jest taka możliwość?
  12. Czy jest możliwość skrócenia ostrzeżenia?
  13. Co do notatki moderatora: To Wasz obowiązek jest dopilnować zamykania przestarzałych tematów.
  14. Dlaczego to nie jest jeszcze w koszu?
      • 1
      • Śmiech
  15. Głosy oddane.
  16. dzień dobry, niech pani wie, że za panią nie przepadam
  17. Oj Łukasz Łukasz :D

    Ten ban to niepotrzebnie ;p

    1. baksik

      baksik

      dobrze wierz ze nie wolno drugim razem bedzie 1h

    2. Adek

      Adek

      Nie wiedziałem, że tu akurat nie można bo jest obejście drugie, zazwyczaj każdy tam widziałem stawia także no, ale już teraz będę wiedzieć :)

       

       

    3. baksik

      baksik

      sg nie moze walis na bsa i resp a to co mialo byc

       

      moze sie nauczysz i zapamietasz bo kicki nie wystarczyly 

  18. Od tego hajsu wam odbija, a jeszcze więcej byście chcieli..
  19. Adek

    [KOSZ] iPhone X

  20. Nie rozumiem dlaczego to zacytowałeś skoro napisałem wyraźnie, że mnie to po prostu nie bawi lol ;d Jednakże plusa ode mnie dostaniesz za poświęcony czas
  21. Taki trochę żałosny ten wywiad. Być może te przekleństwa was bawią, lecz mnie to jakoś nie przekonuje.
  22. Mam jedno zasadnicze pytanie, co ile planujecie taką gazetkę wydawać? Czy miałaby być ona wydawana raz na 2 tygodnie, byłaby tygodnikiem, a może raz w miesiącu? Czy to zależy od ilości zebranych informacji, czy po prostu wydacie taką gazetkę, bo będziecie trzymać się schematu, załóżmy tygodniowego. Proponuję dodać do takiej gazetki wideo-wywiad, jeśli udałoby się takie coś zorganizować i osoby podjęłyby się realizacji tego. Kiedyś gdy grałem na serwerze SA:MP takie wideo-wywiady miały miejsce, udało się kilka takich przeprowadzić m.in z zarządem serwera. Była to pewnego rodzaju odskocznia, która była bardzo dobrze przeprowadzana. A jeśli jest mało osób blisko mieszkających ze sobą, to może jakieś wywiady głosowe przeprowadzane na serwerze TS3? Dodać również "strefę żartu", jakieś faile tygodnia, suchary tygodnia, użytkownika tygodnia, cokolwiek co będzie się dobrze prezentowało. Może jakieś mini konkursy, to już zależy od Was.
  23. Aktualizacja sterowników.
  24. Adek

    Nowa wersja forum!

    Takie 2/10 Beniaminie. A tak serio jak na Ciebie to może być
  25. Hasło było gdyż crashowało serwer. Już możesz wbić bez hasła.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności