Skocz do zawartości
  • Postów

    69
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

JaGi

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez JaGi

  1. JaGi

    [KOSZ] Nesty

    Najlepszego ! ;)
  2. Sam nie rozumiem po co napisał ową pochwałę xd On nie jest multikontem, widziałem go dzisiaj na serwerze. Nie potrzebuje żadnych pochwał i to w dodatku po jednym dniu adminowania, ale dziękuję za miłe słowa ^^
  3. Jestem adminem: nocnym Nick jakiego używasz: JaGi Staż gry w CS:GO: 711h Staż gry na serwerze: 4 miesiące Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nigdy Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: Byłem adminem na 7 serwerach 1.6, w cs:go byłby to mój pierwszy raz. Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: znam podstawowe komendy Godziny w jakich grasz: od pon. do czwartku 18-23, w weekendy 20-03 Kilka argumentów dlaczego właśnie ty powinieneś zostać adminem: Tutaj muszę się trochę bardziej rozpisać i wyjaśnić sprawę admina na serwerze COD 1.6. http://fragujemy.com/topic/30954-podanie-jagi-2/#entry168030. A więc jak napisał Kierowca jestem nałogowcem z czym się zgodzę, od dawna mnie ciągneło do cs:go jednak miałem za słaby komputer, gdy sprawiłem sobie nowy, spróbowałem swoich sił w globalu, który mnie strasznie wciągnął, jednak zachowałem się dziecinnie i nie poinformowałem Kierowcy o rezygnacji z admina na cod, to było bardzo nie poważne i postanowiłem odpuścić sobie adminowanie gdziekolwiek. Zauważyłem, że na serwerze w nocy nie ma żadnego admina poza Karolem i Śmigło, jeden z nich nie dawno został zbanowany. Na serwerze często jest łamany regulamin głownie przebywanie na respie nawet do końca rundy, w nocy serwer przemienia się w istną tyralnie, gra tutaj większość dorosłych, więc często się zdarza, że wejdzie ktoś pod wpływem alkoholu i szuka zaczepki. Znam regulamin co jest podstawą, miałem admina na wielu serwerach i nie było ze mną problemów, wiec wiem jak się zachować w danej sytuacji co wydaje mi się najważniejszym atutem każdego admina. Dla mnie liczy się dobro serwera, a nie władza, jeśli mi się nie uda teraz to spróbuje za miesiąc lub dwa, żeby pokazać, że naprawdę mi zależy. Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_1:1:105463381
  4. JaGi

    [KOSZ] Głosy na COD'a

    +1
  5. JaGi

    Problem

    Najlepszym rozwiązaniem dla mnie będzie reset ranku i lvli po naprawieniu wszystkich błędów. A co do lagów to nie tylko ten serwer ma takie problemy, inne sieci też cierpią przez pukawke.
  6. Można dodać perk dzięki, któremu będziemy widzieć przeciwników na radarze, tylko nie wiem jak to będzie współgrać counter UAV @Rasta Ciągle widzi
  7. JaGi

    [KOSZ] Głosy na COD'a

    +1
  8. JaGi

    [KOSZ] Głosy na COD'a

    +1
  9. JaGi

    [KOSZ] Głosy na COD'a

    +1
  10. JaGi

    [KOSZ] Głosy na COD'a

    +1
  11. JaGi

    [KOSZ] Głosy na COD'a

    +1
  12. JaGi

    Konspirant

    Wiem, że temat był poruszany kilka razy, ale chcę się bardziej rozpisać na ten temat. Gram już trochę na serwerze, miałem okazje grać na paru konspirantów w przeciwnym teamie np. mapa italy2 miny rozstawione w drzwiach i w oknie, nie da się dostać do hostów, wejście w pułapki to pewna śmieć, gdy w nie wejdziemy jesteśmy 10-30 sekund bezużyteczni, posiadamy taki rozrzut, że zabicie kogoś liczy się z fartem, moim zdaniem są groźniejsze od zwykłych min. Nie można również przez nie rashować, ani przedostać się do bs'a lub hostów. Dużą liczbę osób to denerwuje, czasami zdarzają się kłótnie i wyzwiska w strone osób, które stawiają pułapki w przejściach. Na szczęście są konspiranci, którzy nie stawiają tych pułapek w przejściu bo wiedzą jak to denerwuje. Mam nadzieję że spojrzycie na ten temat z innej strony niż na te poprzednie.
  13. JaGi

    [PRZYJĘTE] Zmiana klasy

    Nick: JaGi Chcę zmienić klasę: Kapitan Na nową klasę: Konspirant Reklama / SMS: sms
  14. JaGi

    [KOSZ] Głosy na COD'a

    +1
  15. JaGi

    [KOSZ] Różnorodne mapki

    cs_assault_mini - http://maps.cs-bg.info/maps/cs/114/ aim_aztec - http://maps.cs-bg.info/maps/cs/3/ cs_backalley - http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1574/ cs+bikini- http://cs.gamebanana.com/maps/148364 de_dust_krystal - http://maps.cs-bg.info/maps/cs/2991/ cs_alpin - http://maps.cs-bg.info/maps/cs/2270/ de_dinaunion - http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1044/ de_blue - http://cs.gamebanana.com/maps/158024 de_avangard - http://cs.gamebanana.com/maps/163576 cs_estate - http://maps.cs-bg.info/maps/cs/289/ de_forge - http://cs.gamebanana.com/maps/164215 de_dam_final - http://cs.gamebanana.com/maps/175803 de_rudnik - http://cs.gamebanana.com/maps/172367 de_westwood3 - http://maps.cs-bg.info/maps/cs/3304/ de_dust4ever2 - http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1806/ de_westtime - http://maps.cs-bg.info/maps/cs/641/
  16. JaGi

    [KOSZ] Różnorodne mapki

    Spędziłem trochę czasu na szukanie mapek, moim zdaniem nadają się na tego typu serwer cs_assault_mini - http://maps.cs-bg.info/maps/cs/114/ aim_aztec - http://maps.cs-bg.info/maps/cs/3/ cs_backalley - http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1574/ cs+bikini- http://cs.gamebanana.com/maps/148364 de_dust_krystal - http://maps.cs-bg.info/maps/cs/2991/ cs_alpin - http://maps.cs-bg.info/maps/cs/2270/ de_dinaunion - http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1044/ de_blue - http://cs.gamebanana.com/maps/158024 de_avangard - http://cs.gamebanana.com/maps/163576 cs_estate - http://maps.cs-bg.info/maps/cs/289/ de_forge - http://cs.gamebanana.com/maps/164215 de_dam_final - http://cs.gamebanana.com/maps/175803 de_rudnik - http://cs.gamebanana.com/maps/172367 de_westwood3 - http://maps.cs-bg.info/maps/cs/3304/ de_dust4ever2 - http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1806/ de_westtime - http://maps.cs-bg.info/maps/cs/641/
  17. JaGi

    [KOSZ] Głosy na COD'a

    359 głos
  18. JaGi

    [KOSZ] Głosy na COD'a

    +1
  19. JaGi

    Przeniesienie lvl'a

    Witam, czy jest możliwość przeniesienia lvl'a z jednej klasy na drugą. Mam ninje 85 lvl, a chciałbym ten lvl przenieść na klasę Zabojca, mogę nawet dopłacić.
  20. JaGi

    [KOSZ] Nowe mapy, premium

    de_dust2_mini- http://cs.gamebanana.com/maps/142526 cs-max- http://cs.gamebanana.com/maps/149319 de-tesco- http://cs.gamebanana.com/maps/142176 de_rats_1337- http://maps.cs-bg.info/maps/cz/109/ de_office_rats- http://cs.gamebanana.com/maps/179434 cxx_assault_rats- http://cs.gamebanana.com/maps/143186 fy_pool_day- http://cs.gamebanana.com/maps/149559 Co do klas premium to można dodać każdej premce defuse'a, jako przywilej posiadania takiej klasy.
  21. JaGi

    [KOSZ] Głosy na COD'a

    +1
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności