Moją krótką propozycją jest dodanie większej ilości map typu Zombie Escape, na takowych również wprowadzić:
- Przenikanie przez innych
- Freeze dla pierwszych zarażonych na 5 sekund
- Wyłączyć takie bajery jak zmniejszona grawitacja i miny (Podsadzanie się dzięki nim, i wchodzenie w trudno dostępne miejsca dla zombie, takie jak dach pociągu w ze_escapetrain)