-
Moją krótką propozycją jest dodanie większej ilości map typu Zombie Escape, na takowych również wprowadzić: - Przenikanie przez innych - Freeze dla pierwszych zarażonych na 5 sekund - Wyłączyć takie bajery jak zmniejszona grawitacja i miny (Podsadzanie się dzięki nim, i wchodzenie w trudno dostępne miejsca dla zombie, takie jak dach pociągu w ze_escapetrain)
-
Zombie Plague niewiele się różni od Zombie Infection (Kampienie/Polowanie) Jak dla mnie lepszym rozwiązaniem byłby serwer Zombie Escape.
