Skocz do zawartości
  • Postów

    1 663
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Sorry :)

Legendarny Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    12
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Sorry :)

  1. Oczywiście wielki plus, jak napisał kolega wyżej - szczegóły, nawet te małe są bardzo ważne aby się rozwijać. Nie mogę się doczekać wrześniowych zmian!
  2. Sorry :)

    [KOSZ] ven1 Witam;)

    Siemanko Weni! zaglądaj częściej do nas na dd2 strzałka!
  3. Sorry :)

    [KOSZ] Twarz kosso

    Pierwsze zdjęcie to z jakiegoś festiwalu?
  4. Na pewno będzie śmiesznie, nie mogę się doczekać haha A Ty też masz śpiewać a nie hahaha
  5. Co raz więcej osób, fajnie A jak to ma wyglądać od strony technicznej? Będzie ktoś z repertuarem i wybierał pod dane osoby, losowanie piosenek, czy też jak podczas popijawy w barze, że każdy śpiewa to co mu w duszy gra? Nie ukrywam, ja będę w stanie upojenia, tak jak w barze na karaoke I wolałbym śpiewać coś pod siebie haha
  6. Tak, biorę w nim udział!
  7. Miłego wypoczynku młoda pozdro
  8. Pierwsze zdjęcie przypomina mi pewną scenkę z Wiecznego Studenta ? Pozdro
  9. Wymagajmy od siebie, nawet jak nikt nie wymaga.

  10. Jestem adminem: nocnym / dziennym / porannym Nick jakiego używasz: Sorry Wiek: 26 Staż gry Counter-Strike: Ok. 10 lat Staż gry na serwerze: +/- 3 lata Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK, kilkukrotnie wstawiałem screeny Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: NIE Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: TAK Godziny w jakich grasz: Zależnie od pracy, czasem jest to rano, czasem południe a czasem noc Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Posiadam dużą wiedzę na temat gry. Jestem osobą spokojną, kulturalną, pomocną, obiektywną, konsekwentną. Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:1:37886215
  11. Jak będę w domu to wrzucę jakieś inne :D
  12. Wybacz, że się wtrace.. Ale z tego co mi wiadomo oczekujecie kultury na forum jak i na serwerach.. Więc jaki przykład daje "właściciel"?
  13. Sorry :)

    [KOSZ] Skojarzenia

    Śmiech
  14. Sorry :)

    [KOSZ] Skojarzenia

    niedziela
  15. Sorry :)

    [KOSZ] Skojarzenia

    Seks
  16. If I die tonight, I'm dying in a gunfight

  17. A tu Wasz kochany Sorry :D
  18. +1 :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności