Jump to content

Witaj na naszym Fragowym forum!

Przyszły Fragowiczu, zarejestruj się teraz na naszym forum, aby uzyskać na nim dostęp do wszystkich funkcji.
Po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć tematy, zamieszczać odpowiedzi do istniejących wątków, konwersować z innymi użytkownikami forum, dodawać reputację użytkownikom, publikować lub aktualizować własne statusy, a także zarządzać w pełni swoim profilem i wiele, wiele więcej...

Zespół FGTeam

AWP wkracza do akcji...

Na dniach rusza nowy serwer CS:GO AWP No-Scope!

Nowy ranking w CS:GO!

Z przyjemnością informujemy naszych Fragowiczów,
iż udostępniliśmy Wam nową wersję rankingu na naszych serwerach CS:GO!

Graj na naszych serwerach i zdobądź koniecznie rangę Global Elite!

MTA:DayZ wraca w grudniu!

Wraca nasz legendarny serwer MTA:DayZ...

Śledź naszego FanPage, a dowiesz się jak przebiegają beta-testy!

Recommended Posts

Aiming (AIM)
Są to małe mapki, których nazwa zazwyczaj zaczyna się od przedrostka aim_. W tym trybie broń (zwykle jednego rodzaju) leży na ziemi lub zawodnicy dostają ją na początku każdej rundy, a jedynym celem rozgrywki jest zabicie przeciwników. Bardzo uproszczona rozgrywka, a mapy wyglądają tak, że na kwadratowej małej planszy stoją 4 hangary i po jednej stronie zaczynają CT, a po drugiej TT.
 
Arctic Warfare Police (AWP)
Rozgrywka polega na szkoleniu swoich umiejętności głównie ze snajperką AWP, gra toczy się na otwartej, rozległej przestrzeni z gdzie nie gdzie poustawianymi przeszkodami.
 
Batterfield 2 (BF2)
Ten typ polega na tym, że masz ilość zabić i rangi jeżeli chcesz zdobyć większą range to musisz mieć więcej zabić.Są też odznaki takiego typu jak "niewidzialność,darmowa broń". Odznaki można zdobyć za zabicia. Aby zobaczyć statystyki swoich zabić,odznak wpisujemy /bf2.

 
Call Of Duty (COD)
Serwer podobny do Diablo
tylko różni się klasami i po wybraniu klasy dostajemy broń i nabijamy punkty exp itd.
 
Capture The Flag
Gra polega na ukradnięciu z respa przeciwników ich flagi oraz z powrotem dobiegnięcia do swojego respa gdzie zostawiamy flagę przeciwników. Po zdobyciu wystarczającej ilości adrenaliny możemy kupić dodatkowa bron lub włączyć dodatkowy tryb np. Berserk (większe dmg) , speed (szybciej biegamy) , regeneracja (regeneruje się HP i kamizelka) , niewidzialność (jesteśmy mniej widoczni).

 
DeadMatch (DM)
Jest to serwer, gdzie nie mamy ograniczenia pieniężnego, bronie dostajemy za darmo (wybieramy na początku rundy), polega na zabijaniu
przeciwników. Na takim serwerze ćwiczymy celność,refleks i odradzamy się po każdej śmierci.

 
DeathRun (DR)
Ten mod polega na tym żeby omijać pułapek,przeszkód używających przez TT i dojść do punktu z bronią aby go zabić.

 
DiabloMod
Na serwerze gramy rasami, które obdarzają nas umiejętnościami np. wysokie skakanie,niewidzialność czy większa liczba hp. Za każdy level dostajemy punkty doświadczenia, za które ulepszamy sobie dane moce. W Diablo możemy również zdobywać przedmioty. Przedmioty można zdobyć na 2 sposoby:
1. Przez zabicie wroga.
2. Przez kupienie (uwaga przy kupowaniu dostajemy losowy przedmiot nie ma wyboru danego przedmiotu) .
 
GunGame (GG)
Na tym modzie nie kupujemy broni, dostajemy na start glocka i po zabiciach dostajemy coraz lepsze bronie.

 
Fight Yard (FY)
Rozgrywka toczy się na mapach z dopiskiem fy_. Są to bardzo podobne mapy do typu aim_. Różnią się jedynie ilością przeszkód, których na mapach fy_ jest nieco więcej oraz tym, że na ziemi leżą bronie różnego typu. Gra się bardzo przystępnie.
 
Fre For All (FFA)
Serwer klasyczny. Tutaj możesz raszować,kampić,lamić itd. nie ma żadnych granic i ogólnie tam się gra dla przyjemności.

 
4Fun
Serwer do zabawy, poprawienia humoru. Najczęściej przeładowany pluginami jak np. lecąca smuga po rzuceniu granatu.

 
HE
Mapy, których nazwy zaczynają się od he_. Zadaniem gracza jest zabicie przeciwników tylko przy pomocy granatów i noża.
 
Hide And Seek (Chowany)
(Ukryć i Odszukać) Ten mod polega na tym, że TT ma się ukryć a CT szuka i ma ich zabić. Przed zabiciem osoba znaleziona zgaduje kolory latarek
(latarka ma kolor żółty):
- Jaki kolor?
- Niebieski.
Po czym jak zgadniemy kolor jesteśmy zostawiani i CT nie ma nas prawa zabić.
Kolory
 
JailBreak
Jest to mod przedstawiający więzienie. Gra się tu na specjalnych mapach. Zaczyna nie w więzieniu jako TT, CT są to policjanci. Oni wypuszczają więźniów i dają im specjalne zadania. Kto z TT nie wykona zadania poprawnie - ginie. Ostatni więzień który przeżyje ma życzenie np. FreeDay, czyli dzień wolny od zadań. Oczywiście nie sposób upilnować wszystkich więźniów i zdarza się że TT zabijają CT, choć mają do dyspozycji tylko nóż.
 
Knife Arena
Gra się na specjalnych, małych mapkach, w których jedyną dostępną bronią jest nóż. Należy nim zabić wszystkich przeciwników.
 
KreedZ (KZ)
Zapewne wielu o tym nie słyszało, bo jest to mało popularny mod w Polsce, lecz często spotykany w Rosji. Chodzi w tym o jak najszybsze dostanie się na szczyt. Zaczynamy na dole, włączamy czas i wspinamy się na szczyt góry. Często trzeba wykazać się umiejętnościami takimi jak 90,LJ itp. Na górze wyłączamy czas.

 
Paintball
Mod polega na trafieniu innego gracza kulka farby. Czyli jak w prawdziwym Paintballu. Zanim kulka doleci mamy szanse uniknięcia jej, jednak jeden trafiony strzał uśmierca nas. Gra się bardzo fajnie, lecz nie poleca się uczenia grać.
 
PokeMod
Na początku możemy wybrać sobie pokemona - mamy do wyboru Charmander Squirtle i Bulbasaur, szkolimy go zabijając, możemy łapać nowe pokemony zbierając pokebale z respa przeciwnika itd.

RPG
Jest to mod łączący się tylko z FFA. Polega on na expieniu jak w grach RPG. Za zabicie przeciwnika dostajemy punkty. Punkty nie znikają jak zginiemy i tak je zbieramy. Za ich dużą ilość możemy kupować wszelakie moce np. niewidzialność. Po zginięciu moce zostają. Po zmianie mapy zbieramy od nowa i tak dalej.

 
SoccerJam
Ogólnie modyfikacja polega na graniu na boisku w nogę. Liczy się zgranie zespołu, grając drużynowo otrzymujemy punkty, które zamieniamy na wyższe poziomy umiejętności. Możemy stać się szybsi, silniej kopać silniej itp. itd.
 
SpartaMod
Polega na dźganiu nożami. Na tym modzie jest zabawna rzeźnia.

 
Surf
Surf polega na surfowaniu (ślizganiu) po pochyłych ścianach. W niektórych rozgrywkach chodzi o to aby czym prędzej przelecieć z 1 poziomu na 2 w innych, natomiast w innych która ekipa CT czy TT szybciej doleci do broni i zgładzi tę drugą.
 
Team Play (TP)
Jest to serwer, gdzie liczy się gra zespołowa, trzeba wykonywać Cele Mapy i nie grać na fragi.
 
WarcraftMod
Mod, w którym możemy wcielić się w postacie z gry Warcraft 3. Na początku gry wybieramy jedną z 9 bohaterów. Każda rasa ma inne moce. Zabijając przeciwników zdobywamy doświadczenie . Awansując na kolejne poziomy (levele) możemy wzmacniać naszą postać o różne moce. Każdy z bohaterów ma swój Ultimate, czyli unikalną moc, np. u rasy „ludzi” jest to Teleport. Podczas gry możemy korzystać ze specjalnego sklepu, wpisując /shopmenu lub /shopmenu2 w sklepie znajdziemy dużo ciekawych „wspomagaczy”.
 
ZombieMod
Na początku każdej rundy jeden z graczy zostaje losowo wybrany i staje się zombie. Jego zadaniem jest zarażenie wszystkich ludzi, każdy kto uległ zainfekowaniu przyłącza się do niego. Ludzie mogą się bronić przed umarłymi za pomocą broni wybieranych na początku każdej rundy oraz przedmiotów kupowanych z dodatkowego menu.

 • Shoot frag! (+) 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz + Ice o niektórych modach nawet nie wiedziałem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pojawiło się tego od jasnego groma, trzykrotnie więcej...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc to nie wiedziałem, że jest aż tyle modyfikacyjnych serwerów, więc za to leci punkt + :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sporo twgo masz + za pracę 

Share this post


Link to post
Share on other sites

gitara siema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By spod
   Witaj drogi użytkowniku!
    
    
   Zawsze staramy się zapewnić pomoc i wsparcie każdej zgłaszającej się do nas osobie. Zależy nam, aby wszyscy nasi użytkownicy byli traktowani w sposób uczciwy i sprawiedliwy, dlatego cały sztab osób naszej sieci każdego dnia dokłada wszelkich starań, by gra na serwerach jak i pobyt na forum był zawsze udany, przyjemny i mile wspominany.
    
   Ciągle podnosimy jakość, udoskonalamy system i poszerzamy swoją wiedzę o techniczne możliwości ulepszania naszych serwerów. Zwracamy uwagę na to, by model kompetencji osób zarządzających i sprawujących władze na Fragujemy.com porządkował procesy personalne w sposób rzetelny i klarowny. Przykładamy uwagę do rekrutacji i doboru odpowiednich osób, które mają chęć współpracy z nami, stale nadzorujemy oczekiwania i potrzeby graczy goszczących u nas, oceniamy działania i dokładnie doglądamy pracę naszej załogi. Wyznaczamy nowe zadania i cele, a w międzyczasie opracowujemy plany rozwoju całego przedsięwzięcia. 
    
   Kładziemy nacisk na profesjonalne podejście do projektu, dlatego też stale przeprowadzamy szkolenia i organizujemy spotkania instruktażowe, by stopniowo podnosić poziom i kwalifikacje oraz zakres możliwości naszej załogi. Administracja i osoby funkcyjne dbają o rzetelne i wiarygodne rozpatrywanie wszelkich odwołań, zażaleń i próśb naszych graczy - bo to właśnie dzięki zgranemu zespołowi, każdego dnia możemy zachęcać Was, drodzy użytkownicy, do gry na naszych serwerach w przyjemnej atmosferze. 
    
   Wszyscy mamy wspólną zajawkę i pasję, wobec tego jest nam niezmiernie miło, że to właśnie Wy jesteście z nami i dokładacie swoją cegiełkę do budowy Fragujemy.com!
    
    
   Jeśli masz jakiś problem, pytania bądź uwagi co do funkcjonowania naszej sieci - skontaktuj się z nami, a postaramy się udzielić Ci szybkiej i kompleksowej pomocy!
    
   Poniżej zostały wyszczególnione dane kontaktowe do wszystkich osób funkcyjnych.
    
   Dodatkowo został stworzony spis treści, by ułatwić szybszy wybór z kim dokładnie macie zamiar się skontaktować. Wystarczy, że klikniesz w wybraną sekcję, a automatycznie zostaniesz przekierowany.
        
    
    
   Właściciele sieci

    
    
   Administratorzy forum 
    
    
   Administratorzy serwerów CS 1.6
    
    
    
    
   Administratorzy serwerów CS:GO
    
    
    
   Global Moderatorzy
    
    
          
   Moderatorzy         
   Redaktorzy         
    
    
   Główny sędzia ocen         
   Sędzia ocen CS 1.6         
   Sędzia ocen CS:GO       
    
    
   Opiekunowie serwerów cs 1.6     
      
   Opiekunowie serwerów CS:GO         
    
   Opiekunowie serwera MTA       
    
        
   Opiekunowie serwera TS3       
    
   Opiekunowie serwera Discord     
    
     Admini serwerów CS 1.6       
   Admini 4FUN   
    
    
   Admini ZM   
    
     Admini Only DD2  
    
    
   Admini COD MOD 401
    
    
   Admini FFA 4 MAPS 
    
   Admini GUNGAME
    
    
    
   Admini serwerów CS:GO 
    
   Admini serwera Only Mirage #2
    
   Admini serwera Only Mirage
    
   Admini serwera Only Awp
    
   Admini serwera Surf Classic
    
    
   Admini serwerów Multiarena 1vs1 1# & 2#
    
   Admini serwera DeathMatch
    
    
   Admini Trouble in Terrorist Town
    
    
   Admini serwera TS3
    
    
   Admini serwera Discord
    
    
    
   ModChat DayZ
    
    
    
    
    
    
  • By GET
   Fragujemy.com i uWujka.pl łączą siły!
    

    

    
   Drodzy Fragowicze,
    
   Z przyjemnością informujemy, iż nasz projekt oficjalnie pozyskał nowego partnera - uWujka.pl!
   Nie jest to zwykły partner, bowiem jest on legendarnym projektem, który każdy gracz CS:GO powinien kojarzyć!
    
   ---
    
   Jako jedne z najstarszych obecnie projektów na scenie Counter-Strike, podjęliśmy również decyzję,
   iż zakres naszej współpracy będzie szerszy niż dotychczasowo z innymi naszymi partnerami sieciowymi.
    
   Co przez to rozumiemy? 
    
   Przede wszystkim zamierzamy razem wspólnie organizować konkursy, np. świąteczne, eventy, np. halloween'owe
   czy turnieje, np. pomiędzy adminami lub graczami z obu naszych sieci serwerów.
    
   Pokażemy wszystkim innym, iż na naszej scenie są jeszcze wartościowe projekty, które potrafią ze sobą współpracować, 
   wspierać się w trudnych chwilach i prowadzić serwery z pasji, a nie zwalczać się na wszelkie możliwe sposoby. 
    
   ---
    
   Mamy nadzieję, że jako pierwszy oficjalnie zaprzyjaźniony projekt dla uWujka.pl spełnimy swoją funkcję, a także oczekiwania, która nad nami ciążą!
    
   Pozdrawiamy,
   FGTeam
  • By Mategros
   1. http://cs-ultra.pl/topic/130990-fragujemycom-sieć-serwerów/
   2. https://cs-maliver.pl/topic/21340-fragujemycom-sieć-serwerów/
   3. https://pochylnia.pl/topic/122220-fragujemycom-sieć-serwerów/
   4. https://kuleczky.pl/topic/98010-fragujemycom-sieć-serwerów/
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy