Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer, na którym nadano karęwpisz serwer, na którym otrzymałeś karę

Rodzaj kary:  mute
Powód kary: wyzywanie gracza 
Data nadania kary:
18.07.2024 12:08
Nick z gry: szybki 
Opis zdarzenia: Witam gracz ciągle albo blokował albo specjalnie wpychał mi zombi do kampy pisałem grzecznie żeby tak nie robił to później ciągle coś odwalał wiem że nie powinienem go wyzywać ale nie mogłem wytrzymać człowiek przychodzi pograć spokojnie a tutaj coś takiego się odwala i jeszcze zakazano pisać skargi na takie osoby więc jak ma się utrzymać serwer skoro dużo osób stałych które grały nie chcą grać przez takie rzeczy co tam się dzieją ale na 10 lat muta dostać to trochę szaleństwo to jest mój drugi jak dobrze pamiętam mut żałuję ale też nie jest bez winny tamten chłopak 
Czy przyznajesz się do popełnionego czynu: tak przyznaje się źle zrobiłem przepraszam również nie będę już wyzywał nikogo będę czekał jak się polepszy sytuacja na serwerze i zostawię wszystko w rękach admina który pilnuje serwer ale naprawdę nie da się grać z tak panującym chaosem 

1 minutę temu, benioczek napisał:

Serwer, na którym nadano [ ZOMBIE INFECTION ] Fragujemy.com :: NEW UPDATE 2024!

Rodzaj kary:  mute
Powód kary: wyzywanie gracza 
Data nadania kary:
18.07.2024 12:08
Nick z gry: szybki 
Opis zdarzenia: Witam gracz ciągle albo blokował albo specjalnie wpychał mi zombi do kampy pisałem grzecznie żeby tak nie robił to później ciągle coś odwalał wiem że nie powinienem go wyzywać ale nie mogłem wytrzymać człowiek przychodzi pograć spokojnie a tutaj coś takiego się odwala i jeszcze zakazano pisać skargi na takie osoby więc jak ma się utrzymać serwer skoro dużo osób stałych które grały nie chcą grać przez takie rzeczy co tam się dzieją ale na 10 lat muta dostać to trochę szaleństwo to jest mój drugi jak dobrze pamiętam mut żałuję ale też nie jest bez winny tamten chłopak 
Czy przyznajesz się do popełnionego czynu: tak przyznaje się źle zrobiłem przepraszam również nie będę już wyzywał nikogo będę czekał jak się polepszy sytuacja na serwerze i zostawię wszystko w rękach admina który pilnuje serwer ale naprawdę nie da się grać z tak panującym chaosem 

 

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

fg_gun.png

 

*** Wiadomość została wygenerowana automatycznie ***
 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności