Skocz do zawartości
Kaymansky420!

[ODDZIELONY] Podanie na admina - WPISZ SWÓJ NICK

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Kolego, z takim nieładem w tym podaniu to jedyne czego możesz się spodziewać, to odrzucenia ;d 

Proponuję Ci podpatrzeć inne podania "przyjęte", w jaki sposób powinno wyglądać Twoje :D

 Nie tylko występuje ten bajzel w podaniu, ale dodatkowo założone konto typowo pod podanie. Po udzielaj się troszkę na forum, udowodnij swą zależność na sprawowanej funkcji, którą chcesz osiągnąć, a Twoje podanie ma szansę na powodzenie :)

Bo puki co to klapa totalna  :/

 

Edytowane przez Kaymansky420!
  • Zmieszanie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie na nie, z prostych przyczyn:

-Wymagania nie spełnione 

-Wzór w ogóle nie został poprawnie wypełniony

-W temacie kto składa podanie? ,, Wpisz swój Nick" ? 

-Jak dla mnie podanie złożone na zasadzie,, przyjmą to przyjmą, jak nie to jebać "

 

Także co mnie razi w oczy. Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcje admina, a Twoja odpowiedź brzmi,, posiadam info o adminowaniu " co to jest ? Bo na pewno nie odpowiedź na zadane pytanie. Albo byłeś adminem albo nie. 

 

Kolejny punkt... 

Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina ,, myślę że tak "  albo posiadasz, albo nie. Prosta odpowiedź. 

 

Te dwa punkty się nie kleją ani trochę. Dlatego moim skromnym zdaniem, pograj na serwerze, poczytaj jak ludzie składają podania na stanowiska, popytaj lub poczytaj jakie admin musi mieć wiedzę w jakim zakresie lub w jakim zakresie musi się nauczyć, aby poprawnie sprawować funkcje admina.  

 

 

  • Zmieszanie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez don.
      Widzę, że kolega przeszedł z innej sieci do nas  
    • Przez playerx
      witam można prosić o rozpatrzenie bana ?
      gram w ta grę x lat już nawet nie jestem dobry wiec nie wiem skąd ten ban obecnie gram raz do roku jak jestem na urlopie a ze własnie jestem to bym sobie postrzelał   
    • Przez BigTrouble
      Imię: Hubert 
      Aktualny wiek: 26
      Staż gry w Counter-Strike 1.6: 8lat
       
      Nick na serwerze: BigTrouble
      Staż gry na serwerze: 6miesiecy 
      Godziny w jakich grasz na serwerze: 18-23
      Link do wykresu aktywności na serwerze: [ STATYSTYKI SPRAWDZISZ NA GAMETRACKERZE ]
       
      Czy posiadasz aktywną usługę typu V.I.P: TAK 
      Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:  Nie
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina:  NIE 
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK 
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ]
      ... Wyłapuje wszystkie błędy popełniane przez graczy ... Nie łamie regulaminu ... Nakłaniam do przestrzegania zasad  Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: NIe 
       Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike 1.6. Mój link do profilu: 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności