Skocz do zawartości
sasakirou

Społeczności steam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Podczas gry w cs'a nie mogę wejść do "społeczności steam" (standardowy skrót klawiszowy: shift+tab). Na początku, jak miałam steam tak, jak przed aktualizacją to nie miałam problemu. Wczoraj jak zrobiłam steam normalnie (z małą zmianą ustawień, żeby nie było lagów) nie mogę wejść do społeczności. Wie ktoś może co jest nie tak? Jak mogę to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, mam shift+tab. Zmieniłam na inny i też nie działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj może zmienić ten skrót klawiszowy na jakiś inny który by ci odpowiadał np. Prawy shift + M. Jeżeli też nie będzie działał to sprawa może leżeć gdzieś głębiej. Wtedy radziłbym zreinstalować steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odpowiadałam janoferowi, to napisałam, że zmieniłam i też nie działało. Steam reinstalowałam we wtorek. Wtedy też trochę pozmieniałam ustawienia, bo miałam takie lagi, że nie mogłam grać (słaba karta graficzna). Nie powiem co dokładnie robiłam, to mógłby wyjaśnić ziomek, bo on mi pomagał przy tym. I właśnie od tego czasu to mi nie działa. Żeby np odczytać wiadomość na steam, muszę zminimalizować cs'a co równa się lagi po zmaksymalizowaniu gry..

Edytowane przez sasakirou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałam jakiejś pomocy na google. Znalazłam jedynie informację, że jeśli mam ustawione na Software, to społeczność steam może mi nie działać, a mam właśnie na Software. Jeśli zmienię na OpenGL to mam niesamowite lagi i nie mogę grać. 


Może ktoś wie, co mogę zrobić, żeby społeczność steam działała mi na Software albo żeby nie było lagów na Open GL?  :)


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizuj sterowniki do karty graficznej/wymień kartę graficzną. To jest zapewne główna przyczyna. BTW granie na grafice innej niż OpenGL nie jest przypadkiem zabronione? (przynajmniej na ZM)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mi o tym nie wiadomo, żeby było zabronione, a na ZM i tak nie gram :)

Spróbuję zaktualizować te sterowniki. 

Edit

Wróciłam do moich początkowych ustawień, czyli przywrócenie steam do tego sprzed aktualizacji (słyszę ns). Jak będzie trochę czasu to pobawię się ze sterownikami.

Edytowane przez sasakirou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został przeniesiony z forum

Świat Counter-Strike'aCounter-Strike 1.6Problemy i pytania

do

GryWszystko o steam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności