Skocz do zawartości
De0

MIX CS 1.6

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, De0 napisał:

jakie godziny ? 

 

18 około

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na małą liczbę osób przekładamy mixa o tydzień tj. 28 grudnia.

Osoby zainteresowane proszę o reakcję oraz odpowiedź pod tym wpisem lub w wiadomości prywatnej.

Wymagania TS i mutacja.

Godzina do ustalenia.

  • Ustrzel fraga! (+) 2
  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, ale zależności od godziny 

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.12.2023 o 16:07, Rabbit97 napisał:

Ja, ale zależności od godziny 

Godzina 17 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hej 🤗, chętnych do zagrania mixa zapraszam dziś od 18:00+ na ts3.fragujemy.com na kanał do: 

u Mary, hasła nie ma😊

Mam nadzieję, że uda nam się zebrać mimo tego, że tak późno napisałam tego posta, do zobaczenia 😉.

Edytowane przez Niusia
  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę jak z czasem może wpadnę ;P @ Niusia

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za grę! :fg_pepe_shoots:

 

3sn2hcH.png

  • Serduszko fragowe (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelamy coś w piąteczek? Bo niektórzy koledzy niestety "są niedysponowani" w ETS2 :fg_face_kek:

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Vaniliovsky napisał:

Strzelamy coś w piąteczek? Bo niektórzy koledzy niestety "są niedysponowani" w ETS2 :fg_face_kek:

Że aż tak niedysponowani hihi 😁. Jak damy radę się uzbierać to jak najbardziej jestem za 😉. To może znów, kto ma chęć zagrać mixa, zapraszam na kanał u Mary,  ts3.fragujemy.com 18:00+, do zobaczenia 🤗:fg_pepe_shoots:.

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też będę ;)

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:fg_new_plus1:

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagram ;)

 

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Śmiech 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hej 🤗, sorki że tak późno daje znać ale niestety nie będzie mnie na mixie z powodów zdrowotnych ale Wam życzę udanej zabawy.

Musieliśmy ustawić wczoraj hasło z racji nieproszonych gości.

Hasło do obu kanałów u Mary to : bu

 

Edytowane przez Niusia
  • Smutek 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie czego macie na ts dedykowane kanały do grania na maks 5 osób, no i to hasło tutaj podajesz to wręcz zaproszenie dla nieproszonych gości teraz XD

image.png

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Niusia napisał:

Hej 🤗, sorki że tak późno daje znać ale niestety nie będzie mnie na mixie z powodów zdrowotnych ale Wam życzę udanej zabawy.

Musieliśmy ustawić wczoraj hasło z racji nieproszonych gości.

Hasło do obu kanałów u Mary to : bu

 

Szybkiego powrotu do zdrowia :fg_pepe_heart:

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbieramy się? ^^ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Niusia  szybkiego powrotu do zdrowia i gierki! :fg_pepe_gives_heart:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo halo ktoś coś jutro ? 

Godzina jak zawsze 18 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez MistrzJestJeden
      Serwer, którego dotyczy problem: Only dd2 - 54.38.134.10:27015
      Opis problemu: Grałem sobie na jednym z waszych serwerów do godziny 17:43 bo musiałem iść po pranie, wracam i chce odpalić serwer a tu taka informacja : |

      [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS]
      ||| Zostales zbanowany na serwerze!
      ||| Nick: MistrzJestJeden
      ||| IP: xxx
      ||| STEAM_ID: STEAM_1:0:1360370412
      ||| Nick admina: WheaRe.
      ||| Powod: Wstaw 5 screenow w formacie .TGA!
      ||| Nalozony: 13.12.2023 - 17:08:42
      ||| Dlugosc: Na zawsze
      ||| Na: [ ONLY DD2 #02 ] Fragujemy.com :: [RANGI|SKINY|STATTRACKI|ASYSTY] (de_dust2)
      ||| Musisz poczekac jeszcze: Na zawsze
      ||| Wygasa: Nigdy
      [FRAGBANS]----------------------------------

      Dziwne jest to, że bana dostałem rok temu skoro kupiłem evipa i grałem o godzinię 17:23 - tu wstawiam zdjęcie zakupionej usługi - niemogę tu wstawić zdjęcia ;l 
      Uwagi: na dowód zakupionej usługi mogę przesłać zdjecie kodu oraz godziny w jakim okresie to zrobiłem. Proszę o pomoc ponieważ wydałem pieniadze by pograć na waszym serwerze a gdy wrociłem bo musiałem zrobić pranie okazało się, że niemogę bo mam takie coś w konsoli. A żadnych screenów nie mam.
      mogę to zdjecie komuś na pw wysłać ? Najlepiej jakby też ktoś sprawdził logi bo taka transakcja miała miejsce. Kupiłem evipa na nick i hasło
    • Przez [BOT] Fraguś
      Spis problemów i pytań z CS 1.6
       
      A
      akceleracja myszki problem Aktualizacja cs 1.6  
      B
      Błąd z rozdzielczością Błąd z csem Błąd nex Bunnyhop Brak rozdzielczości Bind problem Banner the orange box Błąd awatarów Błąd połączenia Broń się zawiesza podczas full auto / Znikające naboje  
      C
      Czy da się grać na 1 internecie Choke skacze do 30-40 nieraz do 50 Cs mikro 1.6 Celownik AWP Could connect Cl_flushentitypacket Cs 1.6 problem Czy ktoś posiada działające whesp do demek Czarny ekran Celownik cs 1.6 Celownik pomocy Cs i problemy Cs rozdzielczość Cs na lapku pomocy Cs na słabszy komputer CS 1.6 - textury / problem.  
      D
      Desktop Dzwięk problem  DPI myszy Dziwny problem z cs 1.6 Dziwny problem Dziwny cs steam Duży problem z half life Demo problem Dziwne lagi  
      F
      fps problem FPS pomóżcie  
      H
      HLTV serwera  
      I
      Input lag w 1.6  
      J
      jak miec celownik do awp w cs 1.6 taki jak w csgo
       
      K
      Klatki cs Korzystanie z tabletu Komenda na umiejętność klasy Kupowanie przesz sms Komenda na secammo  
      L
      Lagi na serwerze Lagi w cs 1.6 Lagowanie przez latarkę oraz wysoki ping  
      M
      Mikro Myszka+celownik Mikrofon pomocy Mały problem ze słyszeniem ns Myszka przeładowanie Minimalizowanie Counter Strike 1.6 podczas czatu na steam?  
      N
      Nie mogę wejść na serwer zm Nie mogę wejść na serwer Nie mogę wejść na serwer cs 1.6 Nominowanie map Nie działa mi cs Nie mogę rozmawiać oraz nie słyszę innych graczy Nieznikające modele Nietypowy problem Nicki do csa  
      O
      Only type 2 and 10 Otworzenie map problem  
      P
      Problem z oglądaniem demek Problem z zacinającą się grą Problem z wejściem na dd2 Problem z pingiem Połączenie nie powiodło się Problem cs spray Problem z wejściem na zm Problem serwery fragujemy Problem z cs 1.6 steam Problem z dzwiękiem Problem Problem z wejściem na serwer Problem z ssami Problem z grafiką Problem z uruchomieniem gry Ping 50 oraz 60 w godzinach popołudniowych oraz wieczornych Problem z wejściem na serwer zm Problem z wczytywaniem mapy Problem z serwerem zm Problem z cs Problem z voice Problem z tnącym się cs oraz małym fpsami Problem z hl logo Problem z fpsami Problem z rozdzielczością Problem ze serwerem Problem ze sprayem w cs 1.6 Problem z rodzielczością Problem z cs Problem z ddosami Problem z mapą de_nust2 Problem z mikrofonem Problem z uruchomieniem cs no steam Problem z softwearem Problem z betą Problem z grafiką Problermatycznie Problem na sayu Problem Pytanie do kogoś kto to ogarnie Problem z ns Problem ze szprejem pomocy Problem z latarką Problem z cstrike Problem z wejściem na serwer Porty cs Problem z menu Problem ESL/WIRE Problem celownik Problem z grafiką w cs Problem z myszką Problem z chattem Problem z włączeniem csa Problem w grze Proszę o pomoc Pytanie Problem z własną tapetą w cs Paczka z celownikami do csa Problem oraz pytanie o rozdzielczość Ping Problem wejścia na serwer Problem z FPS po wymianie dysku Problem z mikrofonem Problem z rozdzielczością Problem ze słuchawkami - echo. problem z CS Problem SERWERY - Steam 1.6 Problem z wejsciem na serwery fragujemy
      Poszukuje osób do pomocy
      Problem z internetem domowym w cs
      Problem z cs 1.6
      PYTANIE - ograniczenie radia cs 1.6
      Problem z lagami :)
      PYTANIE - ograniczenie radia cs 1.6
       
      Pytanie FPS Cs 1.6
       
      R
      Razer naga i cs Rekordy  
      S
      Straszne lagi Spray Ściny w cs 1.6 steam Szybkie wybieranie broni Steam się zacina oraz cs Ścinki csa Skaczący choke Ścinki cs po rozmowie przez mikro Smoke Spadek fps Screeny z csa pomocy Spray Spadki z 99 do 60 fpsów Spadki FPS Spadek płynności gry Scina gre T
      Tekstury pytanie Tworzenie Mapy TsarCS - Co o tym myślicie?  
      V
      Valve Hammer Editor vip flaga  
      W
      Ważny temat dotyczący ssów Win 7 formatowanie  
      Z
      Z ciemnione mapy ZM missing Zagłuszanie na ZM Zamiast cs włącza się hl  
       
    • Przez gornikszukazony
      Siemka Siemka, mam problem z Cs'em ostatniego czasu po chwili przerwy od grania, odpaliłem Cs i nagle w menu miałem 32 fps a po wejściu na serwer 6/10 fps. 
       
      Próbowałem na wszystkie sposoby reinstall-spójność plików-format/restart kompa.
       
      Po jakimś czasie problem się naprawił sam do dzisiaj i kij wie co zrobić ktoś miał może podobnie ?
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności