Skocz do zawartości
F81

[ODDZIELONY] Dyskusja o zmianach na serwerze FFA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.  Jaka jest szansa na powrót Vertigo na serwer ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty masz jakiegoś downa?

  • Ekstra 1
  • Śmiech 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze sa ludzie co tutaj wchodzą codziennie i wszystko wiedza, moderują, czytają, zyją tym, itd... Ja tam cieszę sie ze miałem 5 minut na odnalezienie tego wątku choć pisałem chyba jeszcze gdzieś. Jeśli tak odbierasz proste pytanie to chyba sam masz jakaś niepełnosprawność. Mapki szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jesteś niepełnosprawny, ponieważ:

  • Napisałeś już o tym jakiś czas temu i nie potrafiłeś udzielić odpowiedzi:
  • Piszesz kolejny raz to samo i nikt nie wie o co Tobie chodzi.

Jeśli uważasz, że 5 minut zajęło Ci "odnalezienie tego wątku" to pogratulować inteligencji, bo wystarczyło wejść tylko w swój profil...

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, GET napisał:

Tak, jesteś niepełnosprawny, ponieważ:

  • Napisałeś już o tym jakiś czas temu i nie potrafiłeś udzielić odpowiedzi:
  • Piszesz kolejny raz to samo i nikt nie wie o co Tobie chodzi.

Jeśli uważasz, że 5 minut zajęło Ci "odnalezienie tego wątku" to pogratulować inteligencji, bo wystarczyło wejść tylko w swój profil...

Wystarczyło wejść, masz racje, jestem tutaj tylko jak mam płacić za slota wiec nie za bardzo jestem obeznany z zasadami wyboru map. Nie mam downa lecz widzę ze jestem na dobrej drodze i może w końcu go dostane :)

Przeważnie przy "profilu" jest jakaś mała informacja, ze pojawiła się odpowiedz w wątku, lecz dalej nie odpowiedziałeś na proste pytanie, obrażając mnie nic nie osiągniesz. Moderator powinien naprowadzać, mogłeś napisać falkon ty stary *** przeczytaj regulamin,  bo na mapy głosujemy w ten sposób itd. Robiąc tak odpychasz ludzi od forum, niektórzy nawet się dziwili ze cos napisałem bo zależy mi na mapce, już wiem dlaczego. Gram 3 lata i widzę ze ta gra nie jest otwarta dla nowych graczy, zmień nastawienie Fragowiczu, to Ty tu jesteś od pokazywania klasy innym graczom, powinieneś być ostoją kultury, choćby z racji tego ze ludzie płacą za możliwość grania.

  • Ustrzel fraga! (+) 2
  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał tłumaczyć milion razy każdemu z osobna oczywiste oczywistości to bym osiwiał. Jeśli nie dostałeś powiadomienia to tym bardziej powinieneś zastanowić się co z tekstem lub postem, który napisałeś. Tak postępuje myślący człowiek i nie ma to nic wspólnego z oprowadzaniem Cię za rączkę. Nie masz 5 lat, przypominam.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności