Szakuł Opublikowano 28 Czerwca 2023 Fragowicz Opublikowano 28 Czerwca 2023 Siemka, od kilku dni, kiedy gram na serwerze Arena 1v1 dzieje się taka dzicz. Ludzie się wyzywają, kampią, prowokują, a dzisiaj kolega pojawił się na serwerze z bezczelnym aimbotem. Czy ta sieć serwerów już powoli umiera, czy po prostu jesteście tak niechętni do przyjmowania nowych administratorów na stanowiska? Jeszcze rok temu rzadkim widokiem był brak jakiegokolwiek administratora na serwerze. dzisiaj dziwię się jak, jakikolwiek zjawi się na arenie. Zapraszam do dyskusji członka administracji i wyjaśnienia małej aktywności administratorów na serwerze. Poniżej przesyłam dwa screeny z dzisiejszej gry, na jednym statystyki cheatera i jego nick, na drugim kulturalną dyskusję dwóch graczy, 2
Legendarny Fragowicz KAKAOWE OKO SAURONA Opublikowano 28 Czerwca 2023 Legendarny Fragowicz Opublikowano 28 Czerwca 2023 Nie każdy ciągnie 500+ od państwa i siedzi na zasiłkach 24/7, żeby przypilnować serwera. Jest lato, więc ludzie powyjeżdżali, to raz, a dwa - jakbyś zainteresował się szerzej tematem i zrobił porządny research, to zauważyłbyś, że grono adminów powiększyło się w ostatnim czasie. Ale po chuj, jak lepiej napisać, że ta sieć upada. 1 6
Legendarny Fragowicz KAKAOWE OKO SAURONA Opublikowano 28 Czerwca 2023 Legendarny Fragowicz Opublikowano 28 Czerwca 2023 *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
Rekomendowane odpowiedzi