Skocz do zawartości
eggz1

[KOSZ] Odwołanie - [the walking egg]

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

No siema, NIHOOYA z tej mańki, Ty i twój kumpel LG dostaliście po 10 lat za całokształt swojej działalności na serwerze. Przede wszystkim za zbyt dużo pajacowania, które jest w waszym menu od czasu, kiedy weszliście na serwer.
 

  12 minut temu, eggz1 napisał:

gram sobie na spokojnie, 2h bez muta i dostaje muta na miesiac, gdzie ktos straszy mnie ze dostane przedluzenie na 10 lat XD

 

Tia, a twoje odzywki i pajacowanie z kumplem na czacie, to przecież tylko i wyłącznie moje wymysły.

 

  12 minut temu, eggz1 napisał:

ze nie tylko dzieci tu graja 

 

Tylko mi teraz nie wmawiaj, że masz się za dorosłego... 

 

 

Jak dla mnie, to możecie sobie gadać na jakimś discordzie, TS3, albo nawet drzeć japę przez pół Polski, po prostu chłopaki z ekipy DD2#2, mają was już serdecznie dość i dlatego wszedłem sobie na serwer, żeby zobaczyć czy rzeczywiście jest tak strasznie, jak oni opisują i cóż...

 

 

Słyszymy się za 10 lat. 

 

Gdzie tu jest jakis argument, lub dowod ? ja tu gram od samego poczatku i nigdy nie bylo problemu. czekam na ssy z tego co niby zrobilem :)

ps. pajacowania to sobie poszukaj w cyrku, nikogo nie obrazilem wiec czekam na dowody co takiego zrobilem :) 

Edytowane przez eggz1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fg_gun.png

 

*** Wiadomość została wygenerowana automatycznie ***
 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Nekro
      Serwer, na którym nadano karę: 51.83.228.105:27015

      Nick z gry: Nekro
      Data nadania kary: nie pamietam pare dni temu 

      Rodzaj stwierdzonego oszustwa: Wallhack / Aimbot / Cheatujesz - sam nie wiem. Pisze wejdz na strone fragujemy i wyjasnij to...
      Czy przyznajesz się do używania oszustwa: tak - oczywiscie ze nie 
    • Przez ***medyk***
      Serwer, na którym nadano karę: wpisz serwer, na którym otrzymałeś karę

      Rodzaj kary: ban / mute
      Powód kary: wpisz tu powód otrzymanego bana lub muta
      Data nadania kary: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia

      Nick z gry: wpisz tu swój nick na serwerze
      Opis zdarzenia: opisz nam krótko i zwięźle sytuację przed otrzymaniem kary - niewłaściwe jest tu obrażanie kogokolwiek; w przypadku, kiedy opis będzie zbyt długi i obraźliwy, odwołanie może zostać odrzucone
      Czy przyznajesz się do popełnionego czynu: tak - jeśli masz coś na sumieniu, lepiej się przyznaj / nie
    • Przez pejwel
      Serwer, na którym nadano karę: [ ZOMBIE INFECTION ] Fragujemy.com :: NEW UPDATE 2024! (zm_fg_oblivion_final)

      Rodzaj kary: ban
      Powód kary: wpisz tu powód otrzymanego bana lub muta
      Data nadania kary: środa, 03 kwietnia 24 - 20:07:03
      Nick z gry: popierdulka
      Opis zdarzenia: Grałam z chłopakiem on dostał bana za to ze blokował szalonego i poprosił mnie o to zebym napisała za co go zbanowali i admin widzac ze potwierdzam ze to on to dał mi bana na zawsze 
      Czy przyznajesz się do popełnionego czynu: nie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności