Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
13 godzin temu, GET napisał:

Konkurs z okazji 11 rocznicy Fragujemy.com

 

Z okazji kolejnej rocznicy powstania naszego projektu, startujemy z pierwszym z trzech konkursów.

Kolejne pojawią się w środę 04 stycznia i piątek 06 stycznia, oczywiście tego roku! :fg_pepe_great:

 

- - -

 

Na czym polega konkurs?
 

Konkurs polega na wylosowaniu jednej osoby, która wygra Koszulkę Fragujemy.com.

Szczegóły o niej znajdziecie tutaj: https://sklep.fragujemy.com/?p1=fgshop&p2=sklep&p3=2059&u=3359

 

Co zrobić by wziąć udział w konkursie?

 

To proste: wystarczy napisać komentarz "Koszulka jest moja!".

Wyniki zostaną podane przed rozpoczęciem drugiego konkursu - spieszcie się!

 

- - -

 

[ UWAGA! ]
 

Koszulki nie będzie można wymienić na inną nagrodę!
Ponadto, nagrody nie będzie można przekazać innej osobie!

 

@ Nowy fragowicz @Fragowicz @ Emerytowany Fragowicz

@ Elitarny fragowicz @ Zasłużony

 

Pozdrawiamy,

FGTeam

 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności