Jump to content
Sign in to follow this  
cubaaa

[ODDZIELONY] Odwołanie - [cubaaa]

Recommended Posts

.

Edited by cubaaa
w to juz wyjebane

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By cubaaa
      Cześć,
      Stwierdziłem że rozwine o co mi chodzi bo chyba nie do końca ktoś to zobaczył?
      @ FRANK CASTLE
      1.co do 27:35
      Z Michaelem gralismy pare gierek (na serwerze oraz poza) i jest to poprostu podkręcanie sie nawzajem w celu wiekszej rywalizacji.
      2.co do 15:38 i 8:57
      Rzeczywiście rage przy czym 8:57 było kierowane głownie do kolegi(znajomego z discorda ktory wiedział że to do niego(on dorzucil molo))
      3.16:28 - "Lecisz na forum"
      Wypowiedziane w formie żartu nic nie zglosilem po powiedzeniu tego prześmiewczo sie zaśmiałem(gdzie tu groźba)?
      4. 31:35
      Nadal nie widze tu podważania kompetencji admina? Mam rozumieć że skoro ma ping i widocznie go klatkuje ale jest adminem to ma grać dalej?
      31:47 cd. dyskusji nadal nie widzę podważania? 
      5.Co do twojej rozmowy z @ MH4G rzeczywiście wyszedł ale nie dodał że potem wrócił i tak jeszcze pare razy nadal z pingiem?
      6. Uważam że moje rage były nie na miejscu ale rozmowy o adminie z lagami juz nie:)
      z resztą kto szuka przewinienia admina w tym wszystkim? Ja widze tu co najwyzej źle nazwany powód mute.
      7.Ciekawi mnie jeszcze brak jakiego kolwiek ostrzezenia? insta mute. ok.
      @ luter
      Nikt nie uparł sie na Admina a twoje domysły nie mają żadnego potwierdzenia i uważam je za zbędne.
      "wyszedł sobie spokojnie ze serwera po 1-2 rundach dalej gdy miał lagi" polecam przejrzeć następne demka gdzie mimo tego dalej grał  
      Co do mute który został nadany przez @ FRANK CASTLE odnosi się do totalnie innej sytuacji nie związanej z "obrazaniem graczy" więc przedłużanie jest bez sensu

Pozdro
    • By diament11
      7:12 - Good Woman co Ty kurwa frajerze jebany, cwelu jebany 
      7:28 - frajerze jebany 
      7:41 - pedale jebany 
      7:47 - 7:50 - Good Woman / Good Woman co Ty, co Ty kurwa jesteś 
      12:55 - weź wstań Good Woman kurwa... człowieku giń wreszcie
      18:15 - no Good Woman i co... i jakieś bełkotanie 
      to tez bana za obraze 
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy