Skocz do zawartości
LaEN

[KOSZ] Podanie na admina - LaEN

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:  Patryk
Aktualny wiek: 14
Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive:  2k

 

Nick na serwerze:  LaEN
Staż gry na serwerze:  około 20 będzie 
Godziny w jakich grasz na serwerze: rózne 
Link do wykresu aktywności na serwerze: [ STATYSTYKI SPRAWDZISZ NA rank.fragujemy.com ] 


Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [ LINK DO TWOICH BANÓW LUB MUTÓW NA sbans.fragujemy.com ] / NIE NIE NIE BYŁEM
Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK [ JEŚLI POSIADASZ INNE DOŚWIADCZENIE, OPISZ JE ] / TAK JAKOŚ 2 LATA TEMu PROWADZIŁEM SWÓJ SERWER 3 MAPS GDZIE SAM WSZYSTKO ROBILEM OD SIWEZO KuPIONEGO SERWERA AŻ STWIERDZIŁEM ZE NIE CHCE TEGO NADAL ROBIC PONIEWAZ GRALO OKOLO 20 OSOB I OGARNIAM !ADMIN OGARNIAM ALL INNE KOMENDY DO BANOWANIA MuTOWANIA KICKOWANIA ITD I CAŁY PANEL ADMINISTRATORA
Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK 
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: cześć jestem Patryk ogółem składam podanie na admina z powodu brak aktywnych administratorów na serwerze zawsze gdy go potrzeba takowego nie ma a myśle ze codziennie gram na serwerze to sie przydam i też chciałbym sprubować czy i sie sprawdzić czy moja wiedza nadal została od zakonczenia mojego projektu 3 maps i ogółem pomóc z rozwojem serwera jak będzie można to tęz bede jakoś donatował serwer na jego ROZWÓJ i jego opłacanie itd 

  1. ...
  2. ...
  3. ...

Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: TAK [ WSKAŻ, JAKA BYŁA PRZYCZYNA ] / nie nigdy mi sie nie zdarzyło

Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: [ TWÓJ LINK DO PROFILU STEAM ] https://steamcommunity.com/id/laenek/

  • Ekstra 1
  • Śmiech 1
  • Zmieszanie 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że masz jakieś doświadczenie i chęci współpracy z nami. Ale...to podanie to jest jeden wielki CHAOS. Przeczytaj je jeszcze ze 3 razy i zobacz co jest nie tak. Usuń niepotrzebnie napisy i nawiasy , nie pisz wszystkiego dużymi literami.

 

Trzymam kciuki!

  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fg_gun.png

 

*** Wiadomość została wygenerowana automatycznie ***
 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Kaymansky420!
      Kolego, z takim nieładem w tym podaniu to jedyne czego możesz się spodziewać, to odrzucenia ;d 
      Proponuję Ci podpatrzeć inne podania "przyjęte", w jaki sposób powinno wyglądać Twoje
       Nie tylko występuje ten bajzel w podaniu, ale dodatkowo założone konto typowo pod podanie. Po udzielaj się troszkę na forum, udowodnij swą zależność na sprawowanej funkcji, którą chcesz osiągnąć, a Twoje podanie ma szansę na powodzenie
      Bo puki co to klapa totalna  
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności