Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Postanowiłem napisać mini poradnik jak zbindować granaty.

 

A więc tak :

1. Otwieramy konsolę za pomocą klawisza "~"

2. Jeżeli chcemy zbindować granat wybuchowy piszemy :  bind c "hegren"

3. Jeżeli chcemy zbindować granat oślepiający piszemy :  bind x "flash"

4. Jeżeli chcemy zbindować granat dymny piszemy :  bind z "sgren"

 

Oczywiście jak ktoś chce może zbindować to na innych klawiszach, ja podałem tak jak ja mam czyli

- c / x / z

 

Mam nadzieję, że wam się to przyda. W razie jakichkolwiek problemów piszcie mi na PW. Liczę na browarka ; )

 

 

 

Poradnik napisany przeze mnie, zakaz kopiowania na inne fora bez mojej zgody.

  • Ustrzel fraga! (+) 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności