Pyskaty Opublikowano 4 Marca 2013 Fragowicz Opublikowano 4 Marca 2013 Postanowiłem napisać mini poradnik jak zbindować granaty. A więc tak : 1. Otwieramy konsolę za pomocą klawisza "~" 2. Jeżeli chcemy zbindować granat wybuchowy piszemy : bind c "hegren" 3. Jeżeli chcemy zbindować granat oślepiający piszemy : bind x "flash" 4. Jeżeli chcemy zbindować granat dymny piszemy : bind z "sgren" Oczywiście jak ktoś chce może zbindować to na innych klawiszach, ja podałem tak jak ja mam czyli - c / x / z Mam nadzieję, że wam się to przyda. W razie jakichkolwiek problemów piszcie mi na PW. Liczę na browarka ; ) Poradnik napisany przeze mnie, zakaz kopiowania na inne fora bez mojej zgody. 1
Rekomendowane odpowiedzi