Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do Was ja tam generalnie słabo się znam na tym tak do końca może Wy podpowiecie albo czego szukać 

https://allegro.pl/oferta/mocny-szybki-laptop-do-gier-i5-gtx-ssd-dla-gracza-10629055378?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Acategory&bi_c=ZTE5MTc5MjYtZmM5My00OTBmLThmNzctM2E4OGY5YWE2OGQ3AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=e1454da9-ef36-4743-8cdb-c520704d6d27

Czy warty on jest  tej ceny . Zależy mi na laptopie także nie proponujcie mi stacjonarnego 

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupowałem laptopa i powiem Ci, że najlepiej szukać na promocjach nocnych na rtv euro agd np bo czasem ciekawe egzemplarze się trafiają w fajnej cenie. Ten co wysłałeś ma procesor 9 generacji i grafe 1650 a do 3400 zł idzie znaleźć z ryzenem 5 4600h/intelem 10 generacji, 1650 ti, szybszymi ramami i ekranem 144hz, więc raczej bym go nie kupował na Twoim miejscu:P

  • Szok 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Kibic RKSu
      Siema.
      Poszukuje dobrego laptopa do gier bardziej pod  fps i znalazlem cos takiego --> Asus ROG  ale moze ktos z was moze mi pomoc i znalezc cos lepszego do 5k? 
      pzdr.
       
       
    • Przez ToM
      Witam Was! 
       
      Poszukuję najwydajniejszego i najlepszego laptopa do gier, głównie do gier do 8k, ważne też, aby cena była adekwatna do jakości. Rozważę każdą propozycję.
      Z góry dziękuję za pomoc. 
       
      Ja znalazłem coś takiego:

    • Przez Żywy
      Cześć ekipa, piszę z zapytaniem, obił Wam się o oczy jakiś laptop do pracy/gier za 4.500-5000zł? Liczę na matrycę 15.6-16 i stabilnie działający na DayZ/CS.GO/Arma 3?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności