Eluweczka Opublikowano 19 Maja 2021 Fragowicz Opublikowano 19 Maja 2021 Joł elo mam nick Ronaldinho.exe, gdy wbijam na serwer moj nick zmienia sie na unnamed, na steamie mam inny nick. Zmiana nicku nie pomaga bo bo załadowaniu znowu mam unnamed. Na kazdym innym serwerze mam normalnie Ronaldinho.exe Dodam ze jakis tydzien czy dwa temu sie zjebalo bo wczesniej gralem mialem normalnie. I pare graczy tez ma ten problem. Pozdrawiam z rodzinkom
tvvisterekk Opublikowano 19 Maja 2021 Donator Opublikowano 19 Maja 2021 Cześć. No to tak, jeżeli masz na końcu .exe będzie Ci przypisywało nick "unnamed". Wczoraj rozmawiałem z trzema graczami którzy mają ten sam błąd co Ty, i owszem mieli w nicku ".exe".
Właściciel GET Opublikowano 14 Grudnia 2021 Właściciel Opublikowano 14 Grudnia 2021 Problem dawno temu rozwiązany.
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.