Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Problem z nickiem (unnamed)


Eluweczka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Joł elo mam nick Ronaldinho.exe, gdy wbijam na serwer moj nick zmienia sie na unnamed, na steamie mam inny nick. Zmiana nicku nie pomaga bo bo załadowaniu znowu mam unnamed. Na kazdym innym serwerze mam normalnie Ronaldinho.exe

Dodam ze jakis tydzien czy dwa temu sie zjebalo bo wczesniej gralem mialem normalnie. I pare graczy tez ma ten problem. Pozdrawiam z rodzinkom

Opublikowano

Cześć.

No to tak, jeżeli masz na końcu .exe będzie Ci przypisywało nick "unnamed".

Wczoraj rozmawiałem z trzema graczami którzy mają ten sam błąd co Ty, i owszem mieli w nicku ".exe".

 

  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności