Skocz do zawartości
AyPee

[ODDZIELONY] Odwołanie od cheatów - A w q

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, laleczka napisał:

Zastanawia mnie również jeden fakt.  10 000 godzin, niby taki pro player a level na faceicie 6 ?  Tak,tak wiem co napiszesz. " NIE GRAM FACEITÓW"  Ale jednak ostatnio parę meczyków tam miałeś i kiepsko wychodziło.   Nie grasz fc bo strach tam tego używać?   No powiedz śmiało co tam na FFA załączasz.  Skeet? Czy może jeszcze coś nowszego?

Przecież ostatni mecz na Faceicie zagrał półtora roku temu xD! Skoro dla Ciebie to ostatnio to nieźle XD.

  • Karambit w plecy (-) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się,że były te mecze w 2020r.  Ale dziękuję za poprawę. Tym bardziej dziwne,że chłopczyk ma 10k godzin w cs-ie a tylko 156 meczów na FC i ma 6 level? Taki kozak i tylko szósty levelek? No niesamowite.  Dobrze wiemy dlaczego fc nie gra.

 

A Ty jak już tak bronisz swojego odpalonego przyjaciela to wytłumacz za niego te rozpisane akcje. Zapraszam. Wszyscy czekamy

  • Śmiech 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, laleczka napisał:

Wydawało mi się,że były te mecze w 2020r.  Ale dziękuję za poprawę. Tym bardziej dziwne,że chłopczyk ma 10k godzin w cs-ie a tylko 156 meczów na FC i ma 6 level? Taki kozak i tylko szósty levelek? No niesamowite.  Dobrze wiemy dlaczego fc nie gra.

To samo można napisać o Tobie, mając 1000 godzin w CS:GO masz wygranych jedynie 80 matchmakingów i nawet nie zagrałeś jednego meczu na Faceicie XD.

 

2 minuty temu, laleczka napisał:

A Ty jak już tak bronisz swojego odpalonego przyjaciela to wytłumacz za niego te rozpisane akcje. Zapraszam. Wszyscy czekamy

Bronię i będę go bronić bo gram z nim od ponad roku na serwerach, mixach itd. jakoś bana nigdzie nie dostawał, tym bardziej VAC bana. Demek nie będę rozpisywać bo nie czuję takiej potrzeby jako zwykły użytkownik gdzie moja odpowiedź nic nie wniesie do odwołania, poza tym nie potrafię tego robić XD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, AyPee napisał:

To samo można napisać o Tobie, mając 1000 godzin w CS:GO masz wygranych jedynie 80 matchmakingów i nawet nie zagrałeś jednego meczu na Faceicie XD.

 

Nie o mnie jest mowa więc nie wyskakuj mi tutaj z takimi porównaniami

 

5 minut temu, AyPee napisał:

Bronię i będę go bronić bo gram z nim od ponad roku na serwerach, mixach itd. jakoś bana nigdzie nie dostawał, tym bardziej VAC bana. Demek nie będę rozpisywać bo nie czuję takiej potrzeby jako zwykły użytkownik gdzie moja odpowiedź nic nie wniesie do odwołania, poza tym nie potrafię tego robić XD.

 Skoro go bronisz i będziesz bronić to zapraszam do wyjaśnienia rozpisanych powyżej akcji. Masz okazję to zrobić rycerzu. Mimo że nie wróżę sukcesu.

 

A skoro nie potrafisz rozpisać demka ani niczego wyjaśnić to po co się udzielasz?   W takim przypadku to faktycznie niczego nie wnosisz do odwołania także lepiej się wyloguj

  • Śmiech 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności