Skocz do zawartości

[ODRZUCONA] Bug z povem po śmierci


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżeli ktoś nas zabije mamy możliwość zobaczyć jego Pov pod R gdzie mamy pokazaną cała minimape i można szybko podać info po śmierci podczas tych 5 sekund gdzie jest bomba itp.

Opublikowano

Słuszna uwaga, aczkolwiek kojarzę, że  gdzieś już o tym słyszałem. Ale odnosząc się do tego to moim zdaniem i tak bardzo mało osób wykorzystuje ten błąd (co nie oznacza, że można go olać) bądź są go nieświadome. 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

W tym momencie sprawdzałem i wszystko działa jak należy.

- Gdy zginiemy radar znika na jakieś 10s i się potem pojawia.

- Gdy klikniemy R (powtórkę) to również działa ta sama zasada 10s, lecz gdy włączymy powtórkę później to szybciej nam się włączy radar podczas powtórki. Ale nic to nie da ponieważ już nie można dać info.

Tak to wygląda:

 

  • 6 miesięcy temu...
  • Właściciel
Opublikowano

fg_gun.png

 

Twoja propozycja bądź uwaga została odrzucona

- - -

Dziękujemy za zgłoszenie tej propozycji bądź uwagi.
Jeśli nie zgadzasz się z powyższą decyzją, raportuj ten post!

Pozdrawiamy,
FGTeam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności