ignatzY2 Opublikowano 14 Kwietnia 2021 Fragowicz Opublikowano 14 Kwietnia 2021 Cześć, chciałem zapytać czy jest możliwość wprowadzenia komunikatu na czacie, który informuje o tym żeby nie zabijać po autobalansie, aby wszyscy gracze wiedzieli? Pozdrawiam serdecznie
Właściciel GET Opublikowano 14 Kwietnia 2021 Właściciel Opublikowano 14 Kwietnia 2021 Zmienimy autobalans, proszę o trochę cierpliwości jeszcze, bo jest wiele bolączek, które zamierzam rozwiązać, ale przez natłok pracy nie mogę zorganizować się. Pozdrawiam
Właściciel GET Opublikowano 16 Września 2022 Właściciel Opublikowano 16 Września 2022 Problem został rozwiązany:
Właściciel GET Opublikowano 16 Września 2022 Właściciel Opublikowano 16 Września 2022 Twoja propozycja bądź uwaga została zrealizowana - - - Dziękujemy za złożenie propozycji bądź uwagi. Wierzymy, że dzięki takim zmianom nasz projekt stanie się jeszcze lepszy! Pozdrawiamy, FGTeam
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.