Skocz do zawartości

[ZREALIZOWANA] Propozycja DM #2


k4rlos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Brakuję mi jeszcze tylko jednej rzeczy. Mianowicie resetu magazynku po zabójstwie. Deathmatch to taki typ serwera na którym bardzo często nie ma czasu i miejsca aby przeładować broń. Z tego co się orientuje to takie rozwiązanie znajduję się na dużej większości serwerów DM.

  • ZKKF
Opublikowano

Popieram propozycję ^^

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Jestem za :) !

  • Właściciel
Opublikowano

fg_gun.png


- - -
 

Drogi Użytkowniku, 

 

Twoja propozycja została zrealizowana.

 

Z każdą zmianą dążymy do dalszego rozwoju Naszego projektu. 

Szczerze wierzymy, za ta propozycja nie będzie jednak Twoją ostatnią!

 

Pozdrawiamy,

FGTeam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności