Skocz do zawartości

[ZREALIZOWANA] Propozycja - dodanie scouta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Hejka, mam banalny pomysł, a mianowicie dodanie SSG 08 (scout). Dzisiaj grałem jakiś czas i właśnie brakuje mi tej broni. Powiedzcie co sądzicie.

 

Pozdrawiam, 

Laczenty.

  • ZKKF
Opublikowano

Też się przyłączę: fajnie byłoby wybierać między awp i scoutem w takim trybie. Ale może warto by było wprowadzić także tryb scout + deagle?

Opublikowano
2 godziny temu, GET napisał:

@ k4rlos  dał dobry pomysł na tryb z Snajpami, więc jeśli już to wprowadzić to tutaj?

Myślę, że tryb z AWP byłby lepszym rozwiązaniem niż ze scoutami, ponieważ jak wiemy ze scoutem można poruszać się dużo szybciej niż z AWP co mogłoby wprowadzić dużo więcej chaosu niż już jest na serwerach tego typu.

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • Właściciel
Opublikowano

fg_gun.png

 

Twoja propozycja bądź uwaga została zrealizowana


- - -

 

Dziękujemy za złożenie propozycji bądź uwagi.

Wierzymy, że dzięki takim zmianom nasz projekt stanie się jeszcze lepszy!
 

Pozdrawiamy,

FGTeam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności