Skocz do zawartości
Mike africa

[KOSZ] Odwołanie od cheatów - Milosz

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer, na którym nadano karę: Arena Multi 1v1 #1 64tc

Nick podczas gry: Milosz
Nick admina banującego: Frostyy

Powód bana:  Aimbot  i najprawdopodobniej multi konto
Wydruk z konsoli:  Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź http://sbans.fragujemy.com/ aby poznać szczegóły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałeś perma za cheaty na poprzednim koncie, a dziś zauważyłem, że zalożyłeś nowe konto na którym kupiłeś vipa, a gra na aktywnym banie wiąże się z permem na Twoje multikonto.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla tego chciałbym zobaczyć gdzie widać jakie kolwiek cheaty i mogę ci pokazać moje mein konto z ragą The Global Elite i to ze mam 2 stopień to nie znaczy że musze od razu cheatować nie wiem co ci mam pokazać jak to  udowodnić.

  • Śmiech 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, bana na tym koncie dostałeś za granie na aktywnym banie, więc patrząc na Twoje odwołnie powiązałeś ze sobą dwa różne bany z dwóch innych kont.

Po drugie, jeżeli chcesz się odwołać od cheatów to pisz odwołanie w sprawie Twojego pierwszego konta. 

 

Pozdrawiam Frostyy

  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymajcie swój spam.

Oddzielam zawartość.

 

---

 

Aktualnie utworzyłeś temat w dziale odwołań od kar za cheaty, gdzie nickname, który podajesz jest zbanowany za prowadzenie rozgrywki na aktywnym banie. Samo wejście na serwer będąc zbanowanym na innym koncie daje podstawę do banicji permanentnej również i na tym, ale dobrze - udam, że nie widzę tego gameban'a i dam Ci możliwość edytowania postu, tj. popraw zbanowany nick oraz powód bana [tego za cheaty]. Zachowamy się profesjonalnie i empatycznie.

 

Pozdrawiam, Ricio.

  • Ustrzel fraga! (+) 2
  • Serduszko fragowe (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fg_gun.png

 

*** Wiadomość została wygenerowana automatycznie ***
 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności