Skocz do zawartości

[ZREALIZOWANA] Propozycja od KADAS


KADAS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

Witam! :)
Jak wiemy na serwerze od wprowadzenia aktualizacji do csa z pingami musieliśmy je wyłączyć aby pozbyć się syfu z serwera, ale niestety wraz z pingami zniknęły również informacje z chatu takie jak: kto używa komendy głosowej agenta, bądź kto rzuca granaty (głównie błyskowe). I moją propozycją jest powrócenie widoczności tych wiadomości z chatu, ponieważ utrudnia to adminom pracę, mam na myśli sytuacje w której ktoś trolluje fleszami na starcie lub w trakcie rundy, przez co musimy wytężać wzrok aby wyłapać daną osobę :) 

  • Właściciel
Opublikowano

fg_gun.png


- - -
 

Drogi Użytkowniku, 

 

Twoja propozycja została zrealizowana.

 

Z każdą zmianą dążymy do dalszego rozwoju Naszego projektu. 

Szczerze wierzymy, za ta propozycja nie będzie jednak Twoją ostatnią!

 

Pozdrawiamy,

FGTeam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności