Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator Główny
Opublikowano

Twój VAC na innym koncie nie przekreśla Ciebie jeśli chodzi o granie na fragujemy, ani nie jest powodem do zbanowania, lecz jest tylko i wyłącznie dodatkową informacją dla funkcyjnych.

Na filmiki które zostały tutaj dodane nawet nie patrzę, gdyż nie mają one żadnego znaczenia do Twojego odwołania/mojej decyzji.

Od zawsze głównym i priorytetowym dowodem w sprawie odwołania jest demo/dema i tak samo jest tym razem, nic się nie zmieniło, a Twój VAC na innym koncie, bany na innych sieciach to jest tylko dodatkowa informacja dla sędziów.

 

W dniu 28.01.2021 o 19:06, P1xa napisał:

 

No to tak średnio się wziąłeś, bo na tym demie akurat chłopa nie ma.

 

A jeśli chodzi o demo prawidłowe to http://800821.node92.pukawka.pl/dem-de_mirage-1611831680-1611833567.zip,

 

03:00 Nie, to nie był flick, nawet nie zrobiłeś żadnego ruchu, a przypominam że to nie jest 1.6 w którym recoil i hitboxy są z dupy i każda kosmiczna bania może wejść.

03:09

03:40 ab

09:33

15:23

 

Ban zostaje.

  • Ustrzel fraga! (+) 4
  • Smutek 1
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności