Skocz do zawartości
dgolabek

[Oddzielony] Odwołanie - Ko0zak

Rekomendowane odpowiedzi

Czekaj, ty dałes demka innych graczy i chcesz sie tym odwołac od bana? Po pierwsze na pierwszy rzut oka na twoją gre odrazu miałem podejrzenia( mówi to nowe konto i ilosc HS) też nagrałem twoją gre i dawanie innych graczy którzy grają w te grę od kilku lat to jest smiech na sali. Nie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ dgolabek
Cześć Gołąbek,
To są moje powy, czyli demka Point of View nagrane przez konsolę komendą record w trakcie gry. Skąd w ogóle pomysł, że może być inaczej, chociaż je oglądałeś?
Swoją drogą czy widziałeś już moje zgłoszenie na ciebie? Ciekaw jestem, jak się z tego wytłumaczysz ?.

  • Śmiech 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

no ja mówie o tym zgłoszeniu na mnie i na innych graczy, z fartem tam ci zycze bo ja wiem ze jestem czysty.

ja tam na twoim miejscu bardziej bym sie martwił ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że wiesz, że jesteś czysty. Natomiast ja wiem, że mam na ciebie niepodważalne dowody. ?

Jestem ciekawy co za (mam nadzieję) niespełna 24h pokaże Raien, bo na razie żadnych dowodów w swojej sprawie nie ujrzałem, poza zlagowanymi demkami i przypuszczeniami na podstawie statystyk. No ale jeszcze ma czas, więc cierpliwie czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez ***medyk***
      Serwer, na którym nadano karę: wpisz serwer, na którym otrzymałeś karę

      Rodzaj kary: ban / mute
      Powód kary: wpisz tu powód otrzymanego bana lub muta
      Data nadania kary: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia

      Nick z gry: wpisz tu swój nick na serwerze
      Opis zdarzenia: opisz nam krótko i zwięźle sytuację przed otrzymaniem kary - niewłaściwe jest tu obrażanie kogokolwiek; w przypadku, kiedy opis będzie zbyt długi i obraźliwy, odwołanie może zostać odrzucone
      Czy przyznajesz się do popełnionego czynu: tak - jeśli masz coś na sumieniu, lepiej się przyznaj / nie
    • Przez pejwel
      Serwer, na którym nadano karę: [ ZOMBIE INFECTION ] Fragujemy.com :: NEW UPDATE 2024! (zm_fg_oblivion_final)

      Rodzaj kary: ban
      Powód kary: wpisz tu powód otrzymanego bana lub muta
      Data nadania kary: środa, 03 kwietnia 24 - 20:07:03
      Nick z gry: popierdulka
      Opis zdarzenia: Grałam z chłopakiem on dostał bana za to ze blokował szalonego i poprosił mnie o to zebym napisała za co go zbanowali i admin widzac ze potwierdzam ze to on to dał mi bana na zawsze 
      Czy przyznajesz się do popełnionego czynu: nie
    • Przez przecinek
      ale czy ja w którymś momencie powiedziałem, że nie masz przyjaciół? Zwyzywałeś mnie, więc w ramach odpowiedzi powiedziałem ci, że możesz tak mówić do kolegów, ale żebym nie trafił w Twój czuły punkt, bądź żeby ci nie było przykro, zaznaczyłem, że możesz tak powiedzieć o ile ich masz, więc ja nie zauważam ataku, aczkolwiek w Twojej wypowiedzi tak.
       
      Jak następnym razem wejdziesz na serwer, to proszę nie graj AK, bo mi się to nie podoba i mi to uprzykrza życie, a to jest 4FUN, a nie 4 UPRZYKRZAJMY-ŻYCIE-INNYM, abstrachujac od tego, że przykro mi, że CS to Twoje życie.  
      Ty jednak jak coś powiesz, to lepiej, żebyś się nie odzywał. 
       
      @ Raien
       
      Oczywiście, wyjaśnieniem sytuacji jest fakt, że bana dostał za obrażanie admina, to co napisał, jest to zredagowana i skrócona jego wypowiedź po to, aby wyszło na plus dla niego. Ban dla mnie jak najbardziej słuszny.
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności