Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

plus.png

 

Fundacja POLSAT, Plus i Cyfrowy Polsat zdecydowały się przekazać 2 tysiące tabletów do domów dziecka, rodzinnych domów dziecka, rodzin zastępczych i placówek opiekuńczo-wychowawczych, odpowiadając na potrzeby rodzin i dzieci związane ze zdalną edukacją i wspierając po raz kolejny społeczną akcję #zostańwdomu.

 

Formuła nauczania zdalnego jest obecnie taka, że wiele dzieci spędza długie godziny przy komputerze, rozwiązując zadania i odrabiając lekcje. Jeśli w domu zastępczym lub placówce opiekuńczo-wychowawczej jest niewiele tego typu urządzeń, ogranicza to możliwości nauki dziecka. Tablety podarowane przez Grupę Polsat mogą choć częściowo ułatwić kwestię zdalnych zajęć szkolnych wielu potrzebującym.

 

źródło: plus.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności