Sowiusz Opublikowano 22 Marca 2020 Wykluczony Opublikowano 22 Marca 2020 Witam,na serwerze jest problem z powtórkami po śmierci,mianowicie osoba która zginie na powtórce widzi i ct i tt,a po powtórce zostają czerwone pytajniki co działa jak darmowy Radarhack.Liczę,że błąd zostanie naprawiony jak najszybciej. Pozdrawiam Sowiusz ps.zgłoszone przez gracza
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.