Jump to content
n o c l i p s

[KOSZ] ub surf

Recommended Posts

Nick podczas gry: n o c l i p `-`
Nick admina: PoLaR
Powód bana: aima
Data zdarzenia: 30.10.2019
Opis zdarzenia:a siedzialem sobie w kampie pozabijalem 3/4 ludzi i aim.

Nie ten dział, napisz odwołanie w odpowiednim dziale :) 

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By 龙 Sαɱυɾαι Tajrox
      Odnowione wersje map

Hejka, jak pewnie zauważyliście na serwerze została dodana odnowiona wersja pewnej mapki.
      A mowa tu oczywiście o surf_ski_2, dosyć znanej i lubianej mapie na naszym serwerze.
      Poprawione w niej zostały niektóre textury, skybox, a co najważniejsze oświetlenie.
      Jednakże nie jest to jedyna mapa, która zostanie tak zmieniona, mianowicie wszystkie
      mapy na serwerze zostaną w taki sposób przerobione. Jednakże nie tylko to chciałbym
      przekazać wszystkim graczom serwera surf, gdyż piszę ten post właśnie z prośbą do was.
      Wszystkie te mapy przerobiłem sam, dlatego też chciałbym, abyście pod tym postem,
      wypisywali wasze propozycje, a także uwagi odnośnie tychże map.

[ Forma ]

Nie musicie się jej trzymać i nie zmuszam was abyście pisali w ten sposób.
      Jednakże jeśli będzie taka możliwość byłbym wdzięczny, gdybyście się jej stosowali.
      Dotyczy ona głównie wskazywania przez was błędów na którejś z map.

Nazwa mapy:
      Screeny:
      Krótki opis:

Byłoby to bardzo pomocne, dlatego kiedy pojawi się błąd na którejś
      mapie, to w szczególności zróbcie mu screena, gdyż to ułatwi pozbycie się go.
      a jeśli jest to bardziej szczegółowy problem to krótko go opiście, abym był
      w 100% pewien o co wam konkretnie chodzi 🙂

Mam nadzieję, że uda nam się z tym szybko i bezproblemowo uwinąć.
      Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy chcą mi pomóc w tym trudnym zadaniu.
      Mam nadzieję że odnowione wersje map wam się spodobają 🙂

• By GET
      Regulamin dotyczący serwera SURF

Zanim zapoznasz się z poniższym regulaminem serwera, przeczytaj nasz Ogólny Regulamin Serwerów

Ogólny zasady rozgrywki...
        Zabrania się kampienia: Na rampie powyżej 15 sekund. Przy teleportach powyżej 5 sekund. W secretach ( tj. Secret JailBreak ) powyżej 30 sekund. Dłuższego kampienia na całej powierzchni mapy - surfujemy! [!] Kampienie to inaczej chowania się w miejscach ciemnych, skrytych, niewidocznych dla graczy.
      Zabrania się rzucania flashbangów na pierwszej rampie. Zabrania się używania w sposób nieuzasadniony komendy kill w Jail'u. Zabrania się wykorzystywania bugów na mapie oraz wchodzenia na tekstury. Zabrania się zdradzania pozycji graczy w sytuacjach 1 na 1. Zabrania się strzelania z respa do przeciwników przed upływem 15 sekund od rozpoczęcia rundy.  

Zasady ze względu na rodzaj mapy...

[surf_mai_redone_csgo]
      Zabronione jest skanowanie lub zabijanie przez szyby na spawnie. [SURF_MATRIX_V8_CSGO]
      Zabronione jest zatrzymywanie się na krawędzi surf'a przy deaglach. Zabronione jest skanowanie lub zabijanie przez szyby na spawnie i nad nim. [SURF_20_12_06_E]
      Zabronione jest skanowanie lub zabijanie przez niewidzialną ścianę po wejściu przez teleport "GO".   
      ---

Copyright by GET dla Fragujemy.com - zakaz kopiowania.
      Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego regulaminu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim.
    • By Offnest28
      Nick podczas gry: Offnest.
      Nick admina: Paweł Jumper wh
      Rodzaj kary: ban 
      Powód kary: Reklamowanie innej serwerowni
      Data zdarzenia: 3 maja godz ok 10/11
      Opis zdarzenia: Wszedłem na serwer z tagiem ArenySkilla oczywiście nie wiedziałem że ten tag mam
      Lecz admin po obejrzeniu demka stwierdził że kłamie i ze ten teg musiałem widzieć gdy zauważyłem tag od razu to zmieniłem gdybym widział od razu ze mam ten tag bym go zmienił.
  • Create New...