Skocz do zawartości
Bersiak!

[KOSZ] SiePomaga - Zbiórka dla Sebastiana

Rekomendowane odpowiedzi

Jako iż żyjemy w "medialnym świecie" wielu z Was mogło usłyszeć o Sebastianie i jego historii.

https://www.siepomaga.pl/sebastian-terpinski


Dla tych, którzy o nim nie słyszeli odsyłam do powyższego linku, który dokładniej przybliży Wam sytuację chłopca. Ponadto w sobotę 21.09.2019r o godzinie 19:50 w programie "UWAGA" będzie reportaż o Sebastianie i jego chorobie.
 



Coś od siebie...

Zdaję sobie sprawę z tego, że jest wiele osób, które ze względu na chorobę potrzebują pomocy osób trzecich. Wielu z Was może zadawać sobie pytanie "Dlaczego On chce pomóc temu chłopcu...". Myślę, że na to pytanie nie potrafię konkretnie odpowiedzieć... Wiem jedno... Gdy usłyszałem o Sebastianie postanowiłem bardziej zaangażować się w "jego życie" i zacząłem czytać o jego sytuacji życiowej - wtedy coś we mnie pękło... Wierzę, że uda się pomóc chłopcu, a codzienne przeglądanie zbiórki utwierdza mnie w tym coraz bardziej. Do czego zmierzam.. Wielu z Was nie raz wspierało Fragujemy i wierzę w to, że wielu z Was tym razem wesprze małego Sebastiana. W miarę możliwości proszę o udostępnianie informacji na jego temat na Facebooku, czy też innych portalach społecznościowych, a za wszelkie datki dziękuję w imieniu Sebastiana i jego mamy.

  • Ustrzel fraga! (+) 3
  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy ponad 100% zebranych środków! Dziękuję wszystkim za udostępnianie, nagłaśnianie w każdy inny możliwy sposób oraz przede wszystkim za same wpłaty! :)

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fg_gun.png

 

*** Wiadomość została wygenerowana automatycznie ***

 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności