Skocz do zawartości

[CS:GO] Screeny i filmiki z serwera DEATHRUN


[BOT] Fraguś

Rekomendowane odpowiedzi

  • BOT
Opublikowano

Screeny i filmiki z serwera DEATHRUN

 

W tym temacie każdy gracz może wstawiać screeny, np. statystyk, tekstów graczy czy filmiki z różnych akcji.

Zapraszamy wszystkich Fragowiczów do udzielania się w temacie i komentowania postów!

 


 

Zabrania się umieszczania treści niepochodzących z tego serwera!

  • 2 tygodnie później...
  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

Takie tam granie samemu w DR

 

 

image.thumb.png.dfd75f0e9cd0f1a8f6219279309173f7.png

 

 

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

@ PoLaR  WHERE ARE YOU

 

20190828010813_1.thumb.jpg.1391f9dbe0c075623650bf9105284660.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności