Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem świeżo po wymianie kompa na nowy i borykam się z takim problemem mianowicie w grze nie mam obrazu na całości monitora tylko sam środek a boki i góra czarna obwódka z reszta jak na załączonych obrazkach i drugi problem to dotyczy samego wyglądu pulpitu mam ustawiona rozdzielczość 1680x1050 ale jak dla mnie wielkość ikon jest stanowczo za wielka  jak do tej rozdzielczości a ze jestem ciemny w tych rzeczach nie wiem w czym jest problem jedynie co mogę podejrzewać ze wina może być po stronie sterowników karty graficznej   które ściągałem ze strony msi

 

Bym był wdzięczny za pomoc

Clipboard01.jpg

Clipboard02.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli posiadasz kartę graficzną  z Nvidia to polecam ściągnąć GeoForce Experience. Tam możesz dostosować rozdzielczość według twojego uznania. Mi pomogło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o cs to wejdź steam/biblioteka/ppm na cs/właściwości/ustaw opcje uruchamiania i wpisz -stretchaspect i ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawy na pulpit --> Ustawienia grafiki intel ---> wyświetlacz --->Skalowanie -skaluj pełny ekran, do tego zaznacz Zastąp ustawienia aplikacji. Mi w cs go tylko tym jednym sposobem udało sie na 4:3 ogarnąć pełny ekran bez pasków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, landnito♛♛♛ napisał:

Jeśli chodzi o cs to wejdź steam/biblioteka/ppm na cs/właściwości/ustaw opcje uruchamiania i wpisz -stretchaspect i ok.

serdeczne dzięki pomogło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez TygryS
      Tworząc temat automat podstawia Ci wzór. Tak ciężko przeczytać i poprawnie wszystko uzupełnić? Wszystkie informacje wpisałeś w tagi 
    • Przez Easybizis
      Siemka, tutaj Easybizis. Kiedy chce połączyć się do servera GG, to wyskakuje mi komunikat, żebym zgłosił się na stronkę, a więc jestem. Cóż przeskrobałem? Jestem niewinny, prosze o ułaskawienie
    • Przez fporiuk
      Siema. Kupiłem VIP'a na 30 dni przez sms i pokazuje mi, że kod został albo wykorzystany albo jest błędny.
      Proszę o kontakt na priv.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności