Jump to content

Recommended Posts

Witam jestem świeżo po wymianie kompa na nowy i borykam się z takim problemem mianowicie w grze nie mam obrazu na całości monitora tylko sam środek a boki i góra czarna obwódka z reszta jak na załączonych obrazkach i drugi problem to dotyczy samego wyglądu pulpitu mam ustawiona rozdzielczość 1680x1050 ale jak dla mnie wielkość ikon jest stanowczo za wielka  jak do tej rozdzielczości a ze jestem ciemny w tych rzeczach nie wiem w czym jest problem jedynie co mogę podejrzewać ze wina może być po stronie sterowników karty graficznej   które ściągałem ze strony msi

Bym był wdzięczny za pomoc

Clipboard01.jpg

Clipboard02.jpg

Jeśli posiadasz kartę graficzną  z Nvidia to polecam ściągnąć GeoForce Experience. Tam możesz dostosować rozdzielczość według twojego uznania. Mi pomogło. 

Jeśli chodzi o cs to wejdź steam/biblioteka/ppm na cs/właściwości/ustaw opcje uruchamiania i wpisz -stretchaspect i ok.

Prawy na pulpit --> Ustawienia grafiki intel ---> wyświetlacz --->Skalowanie -skaluj pełny ekran, do tego zaznacz Zastąp ustawienia aplikacji. Mi w cs go tylko tym jednym sposobem udało sie na 4:3 ogarnąć pełny ekran bez pasków :D

23 godziny temu, landnito♛♛♛ napisał:

Jeśli chodzi o cs to wejdź steam/biblioteka/ppm na cs/właściwości/ustaw opcje uruchamiania i wpisz -stretchaspect i ok.

serdeczne dzięki pomogło

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Pisarz
      Witam mam problem ponieważ nie moge stawiać min uprzedzam robiłem tak jak jest w instrukcji i na różnych przyciskach ale efekt jest ten sam w konsoli wyskakuje mi 
      Unknowncommand: +setlaser
      Unknowncommand: -setlaser

Dodam że na innych serwerach dziala wszystko poprawnie i zastanawia mnie ten błąd 
      Prosze o szybką odpowiedź bo czas na vipie premium ucieka ;D
    • By Święty |::.SPIKY.::| V2
      Siema wszystkim przychodzę z problemem którego niestety nie udało mi się rozwiązać samemu.
      Mam problem z cs wbijam do gry wszystko gra ale jak wchodzę na serwer to nie mogę dołączyć do żadnej drużyny nic zrobić odpalić konsoli po prostu nic.
      Próbowałem re instal steam i cs, spójność plików, aktualizację windowsa i dalej nic w internecie nie ma żadnych informacji na taki temat może ktoś z was miał podobny problem i wie jak to rozwiązać z góry dziękuję za pomoc.
    • By Emq
      Witam.
      Nie wiem czy to odpowiedni dział, ale innego nie znalazłem. Mam problem ze swoim kontem na facebook'u mianowicie ktoś mi się na niego włamał i nie mam jak się do niego dostać i pytanie czy ktoś mi w tym nie pomoże... Oczywiście odpłatnie.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy