Jump to content

Leaviel

Emerytowany Fragowicz
 • Content Count

  107
 • Donations

  50.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Leaviel last won the day on May 5 2020

Leaviel had the most liked content!

Community Reputation

196 Bardzo dobra

4 Followers

About Leaviel

 • Rank
  Aktywny fragowicz

Profile information

 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Zabrze

Information about Fragowicz

 • Nick
  Leaviel
 • Favorite server
  CS:GO - ONLY MIRAGE #1
 • I play on servers
  CS:GO - MIRAGE #02

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 10
 • Processor
  AMD Ryzen 5 3600
 • Graphics Card
  RTX 2060 SUPER 8GB
 • RAM
  16 GB
 • Keyboard
  Razer Ornata Chroma

Recent Profile Visitors

1,188 profile views
 1. Jakim cholera prawem osoby postronne nie będące adminami udzielają się w podaniu... Do tego piszą bezsensowne posty, które nic nie wnoszą. Choć tak, dla Was udawanie przysłowiowego "debila" aby ludzie się z Was śmiali to normalne zachowanie. Pomijając już fakt, że nie potrafisz napisać podania jak człowiek... Kończymy tą gównoburzę. Za poziom jaki sobą prezentujecie oraz za całokształt zarówno Twój jak i tej całej bandy podanie z automatu zostaje ODRZUCONE.
 2. Nick :Leaviel Planowana data urlopu: 22.08 - 30.08 Powód urlopu: wyjazd - czas odpocząć Uwagi: Kontakt przez steam, ewentualnie fb, które mają nieliczni.
 3. Poprzednie Twoje podanie, które zostało ODRZUCONE nie dało Ci do myślenia? Takich osób jak Ty nie potrzebuję. Żadne z Twoich podań nie zostanie rozpatrzone pozytywnie dopóki ja sprawuję rolę OPIEKUNA tego servera. Nie potrafisz się zachować, co niejednokrotnie pokazywałeś. Doświadczenie ma się znikomo do tego cyrku, który odstawiasz na serverze. ODRZUCAM.
 4. Leaviel

  [KOSZ] .

  @ ZappeR coś w tym jest. Ale najśmieszniejsze jest to, że jak przychodzi co do czego to gdy wchodzę na server żaden pyska nie odezwie. Sprawdza się powiedzenie "kozak w necie - pizda w świecie" bo założę się, że zaden z nich nie miałby odwagi czegoś komuś powiedzieć prosto w oczy. Pomijając ten fakt nikt się nikomu nie podlizuje. Każdy z graczy, adminów jest traktowany równo ale jeśli ktoś na siłę robi z siebie "idiotę" czy też szuka pewnego rodzaju "atencji"to już znak, że z tą osobą jest coś nie tak. Po @ DisneyFlowek nie spodziewałbym się, że może odstawić taki cyrk. Wydawał się normalną, "dorosłą" osobą, a zachował się jak zakompleksiony dzieciak... @ liquZz co do Twojej osoby to jedynie mogę się zaśmiać, bo jesteś jedną z tych "fałszywych" osób które szukając atencji na serverze. Gdy nie ma adminów to utworzone przez was "kółko różańcowe" które na prawo i lewo opierdala każdemu dupę za plecami... A gdy ktoś z Nas wejdzie to jest jedna wielka cisza. To tylko dowodzi temu, że brak Wam odwagi aby przyjść i porozmawiać jak człowiek z człowiekiem - ach ta Wasza "dorosłość" której tak ciągle się czepiacie. Aby wytykać coś komuś najpierw samemu należy do tego się stosować, a później szukać winnych. Gra powinna być odskocznią od życia codziennego, a nie czymś czym człowiek żyje. Niby tak prosta różnica, a dla niektórych tak trudna do dostrzeżenia. Permy jak najbardziej zasłużone, powodzenia w szukaniu innej sieci, która pozwoli sobie na to co wy odstawialiście.
 5. Jako BYŁY ADMIN powinieneś znać regulamin. Niejednokrotnie zostałeś upomniany. Skoro nie dociera i SAM przyznając się do swojej winy - cytując " Domyśliłem się, że chodzi o nick wiec zmieniłem (na PerSka) jedną literę bo nie wiedziałem w czym jest problem". Prowokujesz na każdym kroku adminów, cwaniakujesz i nie znasz umiaru. Nie będę tolerować takiego zachowania. @ Anana$ @ VetraX @ somehoww Jak Wy to widzicie?
 6. Za Twoje zachowanie i kulturę osobistą możesz zamknąć drzwi z drugiej strony. ODRZUCAM.
 7. Dobra... po uzgodnieniu z @ danse. dostaniesz drugą szansę. Następnym razem uważaj na słowa bo nie wiadomo na kogo możesz trafić.
 8. Teraz się dopiero obudziłeś? Wg mnie zdecydowanie za późno.
 9. Twoja skarga została rozpatrzona POZYTYWNIE. Gracze zostali odpowiednio ukarani.
 10. Twoje zgłoszenie zostało rozpatrzone pozytywnie. Graczowi został przydzielony ban 4-dniowy.
 11. Aktywność utrzymana. Cóż... Dam Ci szansę, zobaczymy jak zaowocuje współpraca. Zapoznaj się z:
 12. Na plus. Jest pewnie parę kanałów na, które nikt nie zaglada to uszczupliło by się troszku na ts.
 13. Mój drogi śmieszne jest to co napisałeś, nie sytuacja w której się znalazłeś. NIEZNAJOMOŚĆ REGULAMINU nie zwalnia Cię od jego PRZESTRZEGANIA. Jako, że wg Ciebie nie znam go, mimo, że sprawuję funkcję admina na tym serverze 2.5 roku(około), to przytoczę Ci pewien podpunkt z REGULAMINU OGÓLNEGO: "Zabronione: Prowokowanie graczy. [!] Zalicza się w to również używanie zwrotów typu 'ez'. " Już wiesz za co dostałeś kicka? To tak nawiasem, nie wspominając już o tym, że nie Ty jesteś od upominania innych graczy, tudzież zwracania uwagi. Jest specjalny chat do zgłaszany takich osób do adminów. Sposób w jaki została przez Ciebie napisana skarga jest karygodny, uwłaczający mojej osobie. Dalej chyba nie muszę się produkować.
 14. Ciesz się mój drogi, że nie trafiłeś na mnie, bo dostałbyś znacznie dłuższą karę. Następnym razem pomyśl nim powiesz bądź napiszesz cokolwiek tak głupiego. Oczywiście ODRZUCAM.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy