Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Remaster drugiej części serii Sniper Elite?

 

Tak wynika ze strony internetowej australijskiej organizacji zajmującej się klasyfikacją wiekową gier. Dokładnie w Wigilię pojawił się tam wpis dotyczący Sniper Elite V2 Remastered. Teraz wystarczy tylko czekać na oficjalny komunikat od twórców lub wydawcy.

 

vg6e1j.jpg

 

Na Sieci na pewno jest wielu fanów tej kultowej serii. Zapewne wielu z was, ucieszy ten fakt że Sniper Elite V2 może doczekać się remastera. Od premiery Sniper Elite V2 minęło ponad 6 lat, a studio zdążyło już stworzyć dwie kolejne odsłony serii. Niektórzy nadal uważają, że to właśnie wydana pierwotnie na PC, Xboksie 360 oraz PlayStation 3 część pozostaje najlepszą z cyklu. Niestety, wciąż nie wiemy, na ile informacje o remasterze mogą się potwierdzić. Studio odpowiedzialne za serię "Rebelion" nie wydało jeszcze żadnego oświadczenia, ale jest to zapewne kwestia kilku godzin. Sklasyfikowanie gry raczej nie jest przypadkowe.

 

Sam osobiście jestem jak najbardziej na TAK na taki remaster jako iż jestem fanem serii. Silnik z czwartej części, przeniesiona mechanika jak i świetne ulepszone kamery śmierci. Byle cena nie była zaporowa.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Gdyby to się faktycznie okazało prawdą to również jestem jak najbardziej ZA !
Ta gierka ma coś w sobie i ten tryb cooperacji..coś pięknego..

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności