Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE] Skarga na gracza - ČĤÃϻƤÃĞŇẸ


Sm0Ke

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skarga na:gracza
Nick podczas gry: Sm0Ke
Nick osoby oskarżonej: ČĤÃϻƤÃĞŇẸ
Dlaczego składasz skargę: Gracz jest strasznie niekulturalny, zaczął mnie wyzywać bez powodu.
Data zdarzenia: 11:55-12:15
Opis zdarzenia: Wbiłem na serwer i zapytałem czy mp5 tu działa dostałem niekulturalną odpowiedź i od tego zaczęło się wyzywanie mnie że nie potrafie zabić a na sam koniec mapy napisał cytuje "matka mi zdycha"
Dowód: http://553876.node29.pukawka.pl/dem-de_mirage-1534412684-1534414607.zip

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Nie musisz sprawdzać demka.Ten gracz jest toksyczny dla innych graczy.Sprawdziłem demo i zrobiłem screeny czatu oskarżonego oto one https://imgur.com/I2wkH8l

Opublikowano

Twoja skarga została rozpatrzona pozytywnie.

 

 

Dziękujemy za zgłoszenie

Zespół Fragujemy.com!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności