Skocz do zawartości
[BOT] Fraguś

[INFO] Spis dostępnych map na serwerze COD MOD

Rekomendowane odpowiedzi

Spis map dostępnych na serwerze

 

W tym temacie znajdziesz listę map

dostępnych w danych godzinach w kolejności alfabetycznej!

 



Dostępne mapy w godzinach [ 13 - 21 ]

cs_assault_upc
cs_italy2
cs_office
de_abaddon
de_aztec
de_barcelona
de_cbble
de_cpl_mill
de_dinaunion
de_dust
de_dust2
de_dust2_2006
de_dust2002
de_dustyaztec
de_eldorado
de_inferno
de_inferno_2010
de_kabul_32
de_lidl
de_mirage
de_nuke
de_nuke_rarea
de_tuscan
de_westwood
de_westwood_big

 


 

Dostępne mapy w godzinach [ 21 - 13 ]

cs_italy2
cs_wiocha
de_barcelona
de_cbble
de_d2long
de_dust2
de_dust2_2x2
de_dust2_cukur
de_dust2002
de_eldorado
de_inferno
de_inferno_2x2
de_kabul_32
de_lidl
de_mirage
de_mirage_2x2
de_nuke
de_nuke_2x2
de_tuscan
de_westwood

---

 

Chciałbyś, aby Twoja mapa znalazła się na tej liście?

To bardzo proste! Złóż propozycję w dziale:

https://fragujemy.com/topic/31139-propozycje-map-na-serwerze/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez MistrzJestJeden
      Serwer, którego dotyczy problem: Only dd2 - 54.38.134.10:27015
      Opis problemu: Grałem sobie na jednym z waszych serwerów do godziny 17:43 bo musiałem iść po pranie, wracam i chce odpalić serwer a tu taka informacja : |

      [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS]
      ||| Zostales zbanowany na serwerze!
      ||| Nick: MistrzJestJeden
      ||| IP: xxx
      ||| STEAM_ID: STEAM_1:0:1360370412
      ||| Nick admina: WheaRe.
      ||| Powod: Wstaw 5 screenow w formacie .TGA!
      ||| Nalozony: 13.12.2023 - 17:08:42
      ||| Dlugosc: Na zawsze
      ||| Na: [ ONLY DD2 #02 ] Fragujemy.com :: [RANGI|SKINY|STATTRACKI|ASYSTY] (de_dust2)
      ||| Musisz poczekac jeszcze: Na zawsze
      ||| Wygasa: Nigdy
      [FRAGBANS]----------------------------------

      Dziwne jest to, że bana dostałem rok temu skoro kupiłem evipa i grałem o godzinię 17:23 - tu wstawiam zdjęcie zakupionej usługi - niemogę tu wstawić zdjęcia ;l 
      Uwagi: na dowód zakupionej usługi mogę przesłać zdjecie kodu oraz godziny w jakim okresie to zrobiłem. Proszę o pomoc ponieważ wydałem pieniadze by pograć na waszym serwerze a gdy wrociłem bo musiałem zrobić pranie okazało się, że niemogę bo mam takie coś w konsoli. A żadnych screenów nie mam.
      mogę to zdjecie komuś na pw wysłać ? Najlepiej jakby też ktoś sprawdził logi bo taka transakcja miała miejsce. Kupiłem evipa na nick i hasło
    • Przez [BOT] Fraguś
      Spis problemów i pytań z CS 1.6
       
      A
      akceleracja myszki problem Aktualizacja cs 1.6  
      B
      Błąd z rozdzielczością Błąd z csem Błąd nex Bunnyhop Brak rozdzielczości Bind problem Banner the orange box Błąd awatarów Błąd połączenia Broń się zawiesza podczas full auto / Znikające naboje  
      C
      Czy da się grać na 1 internecie Choke skacze do 30-40 nieraz do 50 Cs mikro 1.6 Celownik AWP Could connect Cl_flushentitypacket Cs 1.6 problem Czy ktoś posiada działające whesp do demek Czarny ekran Celownik cs 1.6 Celownik pomocy Cs i problemy Cs rozdzielczość Cs na lapku pomocy Cs na słabszy komputer CS 1.6 - textury / problem.  
      D
      Desktop Dzwięk problem  DPI myszy Dziwny problem z cs 1.6 Dziwny problem Dziwny cs steam Duży problem z half life Demo problem Dziwne lagi  
      F
      fps problem FPS pomóżcie  
      H
      HLTV serwera  
      I
      Input lag w 1.6  
      J
      jak miec celownik do awp w cs 1.6 taki jak w csgo
       
      K
      Klatki cs Korzystanie z tabletu Komenda na umiejętność klasy Kupowanie przesz sms Komenda na secammo  
      L
      Lagi na serwerze Lagi w cs 1.6 Lagowanie przez latarkę oraz wysoki ping  
      M
      Mikro Myszka+celownik Mikrofon pomocy Mały problem ze słyszeniem ns Myszka przeładowanie Minimalizowanie Counter Strike 1.6 podczas czatu na steam?  
      N
      Nie mogę wejść na serwer zm Nie mogę wejść na serwer Nie mogę wejść na serwer cs 1.6 Nominowanie map Nie działa mi cs Nie mogę rozmawiać oraz nie słyszę innych graczy Nieznikające modele Nietypowy problem Nicki do csa  
      O
      Only type 2 and 10 Otworzenie map problem  
      P
      Problem z oglądaniem demek Problem z zacinającą się grą Problem z wejściem na dd2 Problem z pingiem Połączenie nie powiodło się Problem cs spray Problem z wejściem na zm Problem serwery fragujemy Problem z cs 1.6 steam Problem z dzwiękiem Problem Problem z wejściem na serwer Problem z ssami Problem z grafiką Problem z uruchomieniem gry Ping 50 oraz 60 w godzinach popołudniowych oraz wieczornych Problem z wejściem na serwer zm Problem z wczytywaniem mapy Problem z serwerem zm Problem z cs Problem z voice Problem z tnącym się cs oraz małym fpsami Problem z hl logo Problem z fpsami Problem z rozdzielczością Problem ze serwerem Problem ze sprayem w cs 1.6 Problem z rodzielczością Problem z cs Problem z ddosami Problem z mapą de_nust2 Problem z mikrofonem Problem z uruchomieniem cs no steam Problem z softwearem Problem z betą Problem z grafiką Problermatycznie Problem na sayu Problem Pytanie do kogoś kto to ogarnie Problem z ns Problem ze szprejem pomocy Problem z latarką Problem z cstrike Problem z wejściem na serwer Porty cs Problem z menu Problem ESL/WIRE Problem celownik Problem z grafiką w cs Problem z myszką Problem z chattem Problem z włączeniem csa Problem w grze Proszę o pomoc Pytanie Problem z własną tapetą w cs Paczka z celownikami do csa Problem oraz pytanie o rozdzielczość Ping Problem wejścia na serwer Problem z FPS po wymianie dysku Problem z mikrofonem Problem z rozdzielczością Problem ze słuchawkami - echo. problem z CS Problem SERWERY - Steam 1.6 Problem z wejsciem na serwery fragujemy
      Poszukuje osób do pomocy
      Problem z internetem domowym w cs
      Problem z cs 1.6
      PYTANIE - ograniczenie radia cs 1.6
      Problem z lagami :)
      PYTANIE - ograniczenie radia cs 1.6
       
      Pytanie FPS Cs 1.6
       
      R
      Razer naga i cs Rekordy  
      S
      Straszne lagi Spray Ściny w cs 1.6 steam Szybkie wybieranie broni Steam się zacina oraz cs Ścinki csa Skaczący choke Ścinki cs po rozmowie przez mikro Smoke Spadek fps Screeny z csa pomocy Spray Spadki z 99 do 60 fpsów Spadki FPS Spadek płynności gry Scina gre T
      Tekstury pytanie Tworzenie Mapy TsarCS - Co o tym myślicie?  
      V
      Valve Hammer Editor vip flaga  
      W
      Ważny temat dotyczący ssów Win 7 formatowanie  
      Z
      Z ciemnione mapy ZM missing Zagłuszanie na ZM Zamiast cs włącza się hl  
       
    • Przez [BOT] Fraguś
      Spis - problemy techniczne i pytania:
      B
      Bład aktualizacji steam  
      F
      FB Grupa sell acc steam trade  
      N
      Nie mogę przeglądać Steam poprzez Chrome  
      P
      Pokazuje NS na steamie Problem Steam problem z kompem - spadki fps każda gra Problem z oknem czatu na stronie Steam Problem z Steam Guard na telefonie Problem z Steam Guard/ kradzież? Problem z tokenem na telefonie. problem z znajomymi na steam problem ze steam Problem ze steamem... Problem ze znikajacymi serverami - steam prosba o pomoc
       
      S
      [Steam] Brak połączenia z internetem? Błąd ! Społeczności steam steam Steam ;c Steam Client Bootstraper Steam guard Steam po aktualizacji...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności